Já to vím pane moderátor Kubíno :D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaguji na jedno téma,kdy mi posílal Kubíno odkaz na jeho profil pilota abych mu zjistil jeho ID a později mě osočil,že o tom umím jen psát. Chtěl jsem od něj vědět jen server,na kterém hraje a on mi tvrdil,že to je v linku

    int7.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=5ix9V&profileCheck=EAY7I&lang=sk

    opravdu neznám server,kterej by začínal na int7 a chci jen říct,že dle toho int7 se server identifikovat nedá,nebot nechápu spojitost globální evropy3 s int7 a dle čeho,jsem měl zjistit,že se jedná o globální evropu3,to jste pane kubíno trochu přestřelil,ale co udělal jsem si čas a zjistil jsem,že se jedná o globální evropu 3 a tvůj ID je: 84595497

    Takže mi netvrd,že to neumím.
     
  2. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Server sa identifikovať dá, len treba vedieť k akému serveru patrí to "int" . Takto sú označované globálne servery. Národné servery majú označenie skratky štátu. ;)

    Téma smerovaná na moderátora.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.