Jackpot Arena Compenzácia

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Ahoj, piloti!


  Radi by sme Vás informovali o odškodnom pre všetkých z vás, ktorí mali technické problémy, ktoré viedli k zrušeniu Jackpot Areny minulú nedeľu.


  Všetci hráči, ktorí dosiahli druhé kolo JPA dostanú odškodné 500 Extra energii, ktoré získajú po prihlásení, ako prihlasovací bonus od piatku 19.Septembra 2014, 00: 01h (miestneho času servera). Tento prihlasovací bonus bude k dispozícii 72 hodín.


  Ak ste mali Booster z brány Kapa počas JPA, dostanete ďalších ďalších päť hodín Booster v nedeľu, 21. septembra 2014. Táto kompenzácia sa aktivuje jednu hodinu pred začiatkom JPA. Ak ju chcete získať, musíte sa prihlásiť na webových stránkach jednu hodinu pred začiatkom JPA.


  Prosím, majte na pamäti, že sa nedá kompenzácia pripísať automaticky, ak nie ste prihlásený. To znamená, ak ste prihlásení skôr ako hodinu pred začiatkom JPA, budete sa musieť do hry znova prihlásiť.


  Znova sa ospravedlňujeme za prípadné spôsobené nepríjemnosti, a dúfame, že s touto kompenzáciou budete spokojný.


  Váš DarkOrbit tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku