Oznámení Jackpot aréna – připomenutí

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Aure, 16/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Aure

  Aure Guest

  Ahoj všichni,

  Jelikož nastala situace, kdy vůbec poprvé nemůžeme vyhlásit vítěze JPA, protože oba finalisté byli diskvalifikováni, rádi bychom vám připomenuli podmínky, které se vztahují k Jackpot aréně.

  Jak je popsáno v sekci 3, k účasti v Jakpot aréně hry DarkOrbit potřebujete účet, který nebyl zakoupen, není sdílen a na kterém nejsou a nebyly provozovány programy třetích stran. Svou roli hrají i jiné faktory, ale tyto byly hlavním důvodem k diskvalifikaci vítězů této a několika předchozích JPA.

  Podmínky účasti v Jackpot aréně

  Sekce 3 – diskvalifikace z Jackpot arény

  (2) V případě porušení podmínek účasti si Bigpoint vyhrazuje právo proviněné osoby vyloučit z aktuální i budoucích soutěží Jackpot aréna.

  (3) Vyloučeny budou rovněž osoby, které použijí nepovolené pomůcky nebo se pokusí získat výhodu prostřednictvím manipulace či jiných neschválených metod. V takových případech se výhra neuznává, a byla-li udělena, bude vymáháno její vrácení.
  (odk. http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/jackpot.2526/)

  Po skončení JPA zjišťujeme, zda byly všechny tyto podmínky dodrženy a vítěz je legitimní. Pokud zjistíme, že účet byl zakoupen nebo sdílen, případně že došlo k porušení pravidel, jak jsou popsána v podmínkách účasti, bude daný účet diskvalifikován, a může být udělen dokonce permanentní zákaz!

  Pokud vyjde najevo, že pravidla porušil i hráč na druhém místě, také jeho účet bude diskvalifikován a může být zablokován.

  Jelikož došlo právě k této situaci, nemáme jinou možnost než prohlásit tuto JPA za neplatnou. Zároveň ji nebude opakovat, protože červencová JPA je již za dveřmi.
  Jistě pochopíte, že za těchto podmínek a vzhledem k tomu, kolik peněz je v sázce, jsme museli přehodnotit náš často až příliš shovívavý přístup a přikročit k přísnějším opatřením v zájmu zachování fair play.

  Děkujeme za pochopení.

  Váš Darkorbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.