Jackpot Aréna/ Problémy s prihlásením.

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 22/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Zdravím, piloti!  Bohužiaľ, protiopatrenia, aby nedošlo k technickým problémom pri JPA nefungovali podľa očakávania. Tak sme sa opäť stretli s vážnymi problémami s výkonom a prihlásením. Ospravedlňujeme sa za to, čo sa stalo. Aby bolo zaistené, že budúca JPA prebehne bez problémov, nebude spustená pokiaľ nebudú všetky problémy vyriešené . Hľadáme spôsob, ako kompenzovať náklady, ktoré ste mali s prípravami na JPA. Sledujte naše fórum aby Vám neunikli žiadne informácie.

  V dôsledku včerajších problémov,sa môžu hráči stretávať s problémami pri pokuse o prístup k hernému klientovi. Naše technické oddelenie pracovalo na tejto veci s najvyššou prioritou, aby bol herný klient opäť prístupný. Môžete skúsiť vymazať vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie, ale nemôžeme zaručiť, že vám to v každom prípade pomôže.

  Môžeme Vás len požiadať o trpezlivosť a pochopenie , kým sa snažíme vyriešiť vzniknuté problémy, tak rýchlo ako to len bude možné.

  Váš DarkOrbit tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku