Jackpot aréna v novém kabátku

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 7/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj, vesmírní piloti!


  Rádi bychom vás upozornili na změny v Jackpot aréně.

  Jak jistě víte, Jackpot aréna nabízí hráčům DarkOrbit Reloaded možnost změřit síly s těmi nejlepšími piloty na Orbitě. Hráči se utkávají v eliminačních PvP soubojích systémem vítěz bere vše.

  V rámci modernizace hry DarkOrbit na DarkOrbit Reloaded jsme se kromě vylepšování vizuální stránky a herních mechanismů mechaniky zaměřili také na aktivity, které jsou u našich hráčů nejoblíbenější.

  Při studování statistiky o počtu účastníků Jackpot arény jsme zjistili, že drtivá většina účastníků a tím pádem i vítězů, a to jak evropské, tak překvapivě i americké verze Jackpot arény, pochází z evropských serverů! V podstatě to tedy znamená, že nabízíme dvě různé verze téže soutěže pro de facto jednu skupinu hráčů.

  Abychom celou soutěž ještě více zatraktivnili, rozhodli jsme se provést následující změny:

  Uspořádáme jednu Jackpot arénu pro všechny servery! To znamená, že poprvé v historii hry DarkOrbit budeme mít každý měsíc jednoho vítěze, který bude pravým a nefalšovaným králem všech serverů.

  Bez ohledu na zemi původu bude vítěz vyplacen v eurech. Pro účastníky z amerických serverů to samozřejmě znamená podstatné navýšení výherní částky.

  Pevně věříme, že tato změna přispěje ke zvýšení prestiže této populární soutěžní akce a do budoucna se odrazí v ještě hojnější účasti.

  Máte-li k této z měně nějaké konstruktivní připomínky a návrhy, podělte se o ně s námi na našem fóru.
  Diskuze k tematu  Děkujeme,


  Váš DarkOrbit tým​
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku