Jackpot Arena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆, 29/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte mám pár otázok čo sa tíkaju jackpot areny....PS. čítal som si pravidla jackpotu a nenašel som to tam takže či by ste mi vedeli odpovedať...

    1. Môžem počas jackpotu ak čakám na dalšie kolo,dalši boj proti hráčovi a treba tam čakať cez 10 minut možem medzi tim skočiť do kappy, odlhasiť a medzi tím zase nalogovať sa alebo zmeniť hangár ?

    2. Môže sa počas jackpotu a počas toho boja klikať extra energie bola by pre mna vyhoda keby som sa poodletel a medzi tím si naklikal zase full nano plášť.

    3. Ako by mi prišli peniaze keby som to vyhral kontaktoval by ma BP a dal by som im čislo učtu alebo ako ?
    snať mi poradíte vopred Dík :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆
    1. Na tohle ti nedokáži odpovědět, jelikož se JPA nezúčastňuji, ale zkusím se zeptat kolegů :)
    2. EE klikat můžeš, jestli na to budeš mít uprostřed boje čas, ale nano plášť se během boje nepřičte.
    3. Tyto údaje vyplňuješ v registraci pro JPA.
     
  3. okey počkam na tu odpoveť 1. som zvedavý uľakčilo by sa mi to keby sa to dalo lebo by som mal full hangar a tam už golíka s naklikánimi extra HP/nano plášť zatím diki
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak jsem se zeptal a během čekání tě to hodí zpět na normální mapy, takže všechno co jsi napsal, tak můžeš. :) Hodně štěstí při boji.
     
  5. Korben

    Korben User

  6. jo jo diki kluci :) už len dodelať lf-4 a idem to vyhrať :-3 :D
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Můžu tedy považovat za vyřešené?
     
  8. ešte jedna otázočka na konci píše že to môžeme vyhrať len 1 raz ale do sieni slavy jackpotu som sa koukal tak niektorí hráči to tam vyhral viac krat ?
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆ To se týká jen titulu za výhru :)
     
  10. ahá :D okey ešte raz diki moc pomohli ste mi :)
     
  11. Crystal

    Crystal User

    [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆ mozes to vyhrat kolko krat chces ale po 1. vyhre sa ti jackpot da na 0, cize si ho musis znova nazbierat aby si mal znova co vyhrat

    pokial nemas vsetku vybavu na absolutnom maxime musim ti povedat ze tvoje sance su nulove :) ale vela stastia ak to myslis vazne :)
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dobře, považuji tedy za vyřešeno :)
    Uzamykám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.