JAK DÁL?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kibubumaster, 8/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim,
    nejsem příliš zkušený hráč, takže nevím, jak bych měl postupovat ve výbavě.
    Poradíte mi prosím, co a v jakém pořadí mám dražit, případně koupit?
    Jsem level 14 a moje výbava je taková:
    - loď Goliath se skinem Enforcer
    - 18x lf2, 3x lf3
    - Raketomet Hellstorm 2
    - štíty 2x SG3N-B02, 13x SG3N-A03
    - pohony 15x G3N-7900
    - letouny 6x flax bez designu
    - PET lvl 5, 1x lf2, 2x SG3N-B02-štít, mechanizmus automatického sběru surovin lvl2, obchodovací mechanizmus lvl1, mechanizmus oprav lvl1, bez protokolů, otevřené jsou jen ty základní sloty, které se vám otevřou po zakoupení PETA.
    - 2 studijní body
    Díky za odpověď.
    Kibubu
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Ahoj, tak postup je pomerne jednoznačný ale nie jednoduchý :)

    Mal by si sa pokúšať (dražba, nákup) pre dosiahnutie maximálneho množstva LF3 laserov pre tvoju loď + drony. Taktiež pomaličky vymieňať Flax za Iris, prvé 4 Iris kludne kupuj za urídium, ostatné 4 dražiť - záleží na cene v aukcií, môžeš aj všetky vydražiť. Hlavne maj vždy maximálny počet dronov, t.j. 8, je jedno akých ale vždy max, zbytočne sa ukracuješ o možnosť dosiahnuť lepšie DMG alebo štíty.

    Btw. štíty taktiež podľa možností dražiť a vymeniť za B02.

    S týmito dvomi vecami (LF3 a stíhačky) by si mal súbežne zapracovať na PP, apsoň prvý riadok mať ako tak hotoví, t.j. oba kryty trupu (dodá až 50 000 HP) a štít (25% navyše), priepustnosť štítu stačí časom (bublina).

    Ak toto budeš mať kludne napíš a poradíme čo ďalej. Žartujem, kludne môžeš písať hneď :) ale cca čo som napísal na tom by si mal popracovať.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak prvne dej ty stity z peta do lode, v petu jsou ti k nicemu, kdo chce, sesmahne ho i tak. Dale pak draz nejlepsi stity, dopln si full lf3 a zamer se i na ziskavani irisu, ale ty zacni kupovat postupne az kdyz uz nebudes mit kam davat vybavu, s prazdnymi sloty ti budou na nic. Na profilu pilota taky prubezne pracuj, pro zacatek alespon svareni pro pokrocile 1 a prvni stitovou bublinu, tj. 8 SB
     
  4. ok, díky za odpovědi :) , ale ještě bych měl jednu prosbu, jak mám prosím rozdělit podle mé výbavy 1. a 2. konfiguraci?
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak klasicky na farmeni NPC asi jednu konfu zdrhaci, tj. full pohony v lodi a full stity v letounech, a druhou na samotne farmeni, tj. tak cca. 5-7 pohonu v lodi, zbytek stity a v letounech bud nejlepsi lasery, nebo v nich zkombinujes nejlepsi stity s nejlepsimi lasery. Na tohle si vsechno casem prijdes a prizpusobis tak aby ti vyhovovaly. :) Taky ti doporucuji letat vzdy s promeriem v pohonech a sepromem ve stitech.
     
  6. ok, díky :) , to je asi vše, co jsem potřeboval vědět :)
    ----
    jo ale ještě něco :D u peta mám koupit nějaké sloty na lasery, aby mi při farmení pomáhal?
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Poprosim te nepis multiposty ale pouzivej tlacitko Upravit u tveho predchoziho postu.

    Jinak na to se ted vykasli, zamer se hlavne na tu vybavu a letouny, az to budes mit, a nejaky zaklad v Profilu Pilota, pak teprve muzes zacit neco delat i s petem, ted by to pro tebe bylo zbytecne vyhozene uridium.
     
  8. omlouvám se, již to víckrat neudělám :D a díky za odpovědi, teď už je to opravdu vše :)
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem teda za zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.