jak funguje forum?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HEROBRINE, 2/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Může mi prosím někdo z kompetentních lidí odpovědět, jak vlastně funguje forum?
    Chcete po nás hlásit chyby, dělat testy a dávat to do správných sekcí a ani po nahlášení chyby a po upozornění na tento nedostatek ve správném tématu (protože v sekci hlášení chyb není diskuse přípustná?) diskuse k ohlašování , konkrétně příspěvky z 26.2. a 13.2.
    Před chvílí někdo nahlásil chybu a za 13 minut už tam má odpověď?
    Ale na všechny hráče máte stejný metr?
     
    Stastnej tohle ocenil(a).
  2. Borat

    Borat User

    Každá hlasena chyba sa preverí, ale stane sa, že občas sa tam zabudne odpísať. No, ale pokiaľ mienis s toho robiť nejako haló tak rob. A na diskusiu ohľadom problémov sekciu máte.
     
  3. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    můžeš mi prosím dát link na diskusi k sekci hlášení bugů a chyb ve hře?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    HEROBRINE taká diskusia neexistuje ani nebude.

    nevieme každému dať odpoveď na všetko, každú chybu nahlásime prípadne sa to pokúšame riešiť ďalej ak tam nie je odpoveď po dlhom čase pravdepodobne sa k tomu nevyjadril BP ani žiadna ďalšia informácia sa k danému problému nenašla, prípadne sa na to po čase zabudlo.

    Máš ešte nejaké otázky?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

  6. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Mě se jen jedná o to, aby se pod tímto příspěvkem hlášené chyby objevilo jakékoliv vyjádření pověřené osoby jako důkaz toho, že to alespoň přečetl a vzal na vědomí. Několikrát jsem na tyto příspěvky slušnou formou zde i na ts upozornil adminy a opět se na to zapomnělo?
    Myslím si, že po zkušenostech zde za posledních 14 dní, už sem nikdy nepřijdu, určitě ne pro pomoc.
    Světu mír.
     
  7. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.