jak mam zistit id

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem krtko458458458, 30/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Takže ako mam zistit svoje id ked mam na svojom ucte ban.Toto je moj druhi ale ja chcem vediet id od prveho.Dival som sa na trosku starsie prispevky a tam meno server pomohlo tak teda moje meno je: ONE-killling-) a server globalna europa 7. vsetko som skusal ale nikde so ho nenasiel
     
    Naposledy upraveno: 30/11/14
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Jo tenkrat stacilo,ale ted uz ne. Pokud ho nemas nekde ulozene tak bohuzel ti nic nepomuze.
     
  3. je to trochu nespravodlive nemislite?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Ze neznas sve ID je nespravedlive v cem? Ze jsme si ho za tebe meli ulozit? Koukni na muj podpis a bude ti to jasne.
    Neznalost hrace neni chyba nase.
     
  5. no tak nevadi povazujem za zodpovedane aj tak mi nikto nepomoze. je to v tom nespravodpive ze si predtim pomahal aj s len nickom a serverom a teraz mi nepomozes s menom a nickom.

    A nepomohlo bi aj meno co som mal na tom ONE-killling-) na fore ? lebo som si daval meno ze kit458458 a prispieval som napriklad do aktualizacie napadov a tema Nova formacia Arrow
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/11/14
  6. Gahan

    Gahan Guest

    Odpověd jsi dostal .

    Vyřešeno LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.