Jak mám zjistit ID či BIG když mám BAN

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †GalaxyS3†»CZ«†, 22/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den minulí měsíc jsem dostal BAN na své acc a nevím na jak dlouho to bylo jestli na trvalo či 15 nebo 30 dný
    Po dlouhém hledáni jsem bohužel ID ani BIG nenašel
    ale mohl bych dát par výpisů z plateb
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    To či budú výpisy z platieb stačiť a ich prípadné dodanie rieš prosím s podporou hry (môžeš napísať aj z iného účtu kde popíšeš akého účtu sa ban týka), tu na fóre to nemáme ako riešiť a ani sem údaje z platieb v žiadnom prípade nepíš.

    Btw. dúfam, že si všetky spôsoby ako zistiť ID či BIG vyčerpal, t.j. fórum (riešenie banov či bilancia havoc designov) alebo email s podporou v minulosti - v prípade ID, alebo SMS v telefóne v prípade BIG čísla (ak si kupoval cez SMS).
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Vypis za platbu je pro herni podporu k nicemu, nekolikrat uz jsme to psali. Herni podpora platby nevidi,takze nemuze nic dohledat.
     
  4. Citát zmazaný.
    Belgam nevíš jestli by šlo dát IP z jiného serveru (CZ2)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/14
  5. Sentiero

    Sentiero User

    †GalaxyS3†»CZ«† Každý hráč (účet) má jiný ID. Tak k čemu by bylo ID z druhýho účtu..? potřebuješ ID toho účtu, na kterém máš ban.

    Zkus ho pohledat,třeba na starým foru, nebo v meilech od podpory,jestli jsi tam někdy psal
     
  6. Korben

    Korben User

    †GalaxyS3†»CZ«† Predchádzajúce príspevky sa necitujú.
    IP je zbytočné, hlavne ak sa navštevujete na účtoch ;). Vieš aspoň presný nick v hre a server ?
     
  7. Prosím tě Korben jak mám zjistiti staré jméno na starém forku
     
  8. Pokud si pamatujes jak jsi se jmenoval, dej hledani-> uzivatelske jmeno a zrus 'Presne jmeno'. Pokud tam mas ale klikyhaky, tak to nepomuze a budes muset hledat svoje prispevky rucne.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  9. Zafod

    Zafod User

    Sentiero pokud se jedná o stejný účet, ID z jiného serveru by mělo stačit ;). Je však nutné uvést na který server je ban.
     
  10. Citát zmazaný.
    Moc ti děkuju teď jenom najít nějaké moje téma
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/14
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Zafod aha, to jsem nevěděla, no člověk se pořád něco učí, zas jsem o něco chytřejší...:)

    †GalaxyS3†»CZ«† pokud budeš psát na podporu dej potom prosím tě vědět, jak jsi dopadl. Ono by to mohlo pomoct i ostatním hráčům, kteří nevědí.
     
  12. Korben

    Korben User

  13. Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/14
  14. Korben

    Korben User

    †GalaxyS3†»CZ«† Predchádzajúce príspevky sa necitujú. Je predsa jasné na čo reaguješ.
    Ten odkaz ktorý si sem vložil je úplne na nič, s toho sa nič nedozviem.
     
  15. Citát zmazaný
    Hele a co bys potřeboval abys mohl vytáhnout ID z učtu ??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/14
  16. Korben

    Korben User

    Tak v prvom rade , aby si sa naučil prispievať na fórum.Jak správně přispívat na forum

    Po druhé predchádzajúce príspevky sa necitujú. Je predsa jasné na čo reaguješ.


    A po tretie aby si čítal a odpovedal na to na čo som sa pýtal.
    Pozri sa čo som sa pýtal v príspevku č.12.
     
  17. Ano píšu z učtu na který mám BAN přesné jméno je Prtky
    Když se loguju tak se přihlašuji přes jméno †GalaxyS3†»CZ«†
    a píše my to tam =calmDown
     
  18. Korben

    Korben User

    Tak ID by malo byť 54205622
     
    oops.eu a †GalaxyS3†»CZ«† tohle ocenili.
  19. Strašně moc ti děkuju
     
  20. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.