JAK MŮŽE MÍT HRÁČ KTERÝ NEEXISTUJE KLAN?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 27/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hráč:TerDragon[TS3]
    klan: TS3
    Jedná se skutečně o admina nebo o nějaký výstřel hrače?
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Server si mám vycucať z prstu že, kedže ich je tak málo a klan môže byť kľudne aj na viacerých ;)
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Hlavne jak autor prisel na to ze to je admin? Obcas me nektere dotazy zarazeji.
    Jinak proc by nemohl byt klan s hracem, ktereho autor nenasel? Ono se trochu zamyslet a zahada je vyresena. Nebo spis je lepsi psat je to admin.
    Ne neni to admin je to hrac. Muze mit ban na ucet nebo pro neaktivitu se mu smazal ucet.
     
  4. To jako když nebudu třeba pul roku hrát tak mi taky BP smaže učet?
     
    PomstaZtraceného tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    BP ti môže zmazať účet , už keď budeš viac ako 4 týždne neaktívny.
     
  6. to jako vážně jo takže když budu 2 měsíce třeba na dovolené tak joko klidně mi smažou učet bez možnosti náhrady no to je podle mě dost hloupé ne?
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    ano můžou ti klidně smazat účet myslím, že po 28 dnech neaktivity. Tedy systém tě vyzve aby ses znovu přihlásil a když to neuděláš tak se ti může(ale nemusí) účet smazat.
    Tuším ale ,že účet se dá obnovit linkem, který ti zašle podpora.

    ...kdyžtak mě opravte pokud se pletu, ať tu nepíšu hlody :)

    EDIT: Korben aha,tak to se omlouvám. Myslím,že jsem to někde četla,když se to tady kdysi řešilo..
     
    Naposledy upraveno: 28/6/14
  8. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Toto platí pre všetky štáty.

    Sentiero podpora žiadny link neposiela.
     
  9. Trochu sa odbehlo od tématu. Myslím si že Belgam už odpovedal na otázku ktorá bola daná na začiatku (nemyslím tým "Ako robí líška?" :D )
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak autor má od fóra odpočinok a aj tak tu nieje viac čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.