jak můžu zjistit ID bez toho abych se přihlásil

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jurasuremko1, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám takový problém nemůžu se přihlásit na účet i když tam píši správné heslo i jméno, psal jsem jim na podporu ale oni po mě pořád chtějí ID a to právě nevím protože se nemůžu přihlásit tak jsem se chtěl zeptat co mam dělat nebo jak můžu zjistit jinak ID. Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    ID bez prihlásenia nezistíš. Jedine ak by si mal, napr. fotku svojho účtu kde je vidieť ID.
    ID sa dá zistiť s tvojho profilu pilota, ale aby si videl profil pilota, tak musíš byť prihlásený.
    Ďalej pri komunikácii s podporou je možné použiť aj BIG číslo, ak si napr. niekedy posielal SMS do hry.
     
  3. BaxI26

    BaxI26 User

    ahojte Karbon a jak zistim BIG čislo ked sms už nemam
     
  4. Korben

    Korben User

    BaxI26 Bez toho aby si ho mal napísané, BIG číslo nezistíš, jedine ak máš prístup na účet, tak v platobnej oblasti.
    Inak nie som Karbon. ;)
     
    †yg.gy† tohle ocenil(a).
  5. BaxI26

    BaxI26 User

    jaj prepač že som zle napisal lebo sestre sa už cca4dni neda dostat na učet mam 2 sestry hraju na spoločnom učte jedna je ale teraz v nemecku a hrala len kedsajej dalo ta druha sestra je doma a hrala ked nebola ta prva na skype čiže bola v praci a teraz zrazu jej nejde dostat sa na učet a piše že učet neexzistuje vedel bysimi poradit ID nepozna :(
     
  6. Korben

    Korben User

    BaxI26 Ak nevie ID, tak účet nemám ako nájsť. Jedine ak by bol profil pilota, prípadne presný nick ,ale tam je šanca dosť malá.
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Dovolím si malé OT není náhodou zakázané, aby 2 lidé hráli na jednom účtu?
     
  8. Korben

    Korben User

    Spartakus Je to zakázané a práve preto sa tu niekto čuduje prečo sa nemôže dostať na účet.
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Takže je možné, že se některá ze sestřiček prořekla, že účet sdílí a účet dostal ban. :D
     
  10. Korben

    Korben User

    Možne je všetko, ale to sa nedozviem pokiaľ neviem o ktorý účet sa jedná.
     
  11. BaxI26

    BaxI26 User

    tyjo takže to je asi vhaji presni nick ti možem dat podtímto sa prihlasovala ♣BŖЏMŁĄ♣[*ŖŞ*] a hrali tak odzačiatku je tomu už cca4 roky hraju spolu ta mladšia segra ma len 12 nevie to hrat sama
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    No BaxI26, osobně se mi to na tom nic špatného nezdá. Hrát ve dvou má své výhody, ale i nevýhody. Bohužel BP tyto prohřešky posuzuje velmi přísně a tvoje sestry nejsou jediné, kdo dostal z tohoto důvodů ban. Myslím, že budou muset začít od začátku. A i ty by jsi se měl kouknout na VOP, aby tě v budoucnu něco opět nepřekvapilo.
     
  13. Korben

    Korben User

    TRIXT nikto nikde nepísal že majú za to ban . ;)
     
  14. BaxI26

    BaxI26 User

    možna len nejaky mesační trest už som tej mlačej začal pomahat no začala lietat sama tak uvidime no len ma znepokojuje to že ked som pripojeny na ten ist net segra je na pc a ja na notasu cez wifinu nemožem mat ja daky problem wifi router by mal pozmenit ip adresu nie? aby som nedostal ban aj ja kriste pane
     
  15. BaxI26

    BaxI26 User

    Korben a dalo bysa zisti či je tam ban a na kolko?
     
  16. Korben

    Korben User

    BaxI26 Žiadny taký účet mi nenašlo, tak neviem.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Máš pravdu, neznamená. Hraji na CZ1 chvíli a těch banů jsem za tu chvíli viděl kolem sebe opravdu docela dost. Proto jsem trochu pesimistický. Ale třeba to dobře dopadne.

    BaxI26: Možná jsem to přehlédl, ale neviděl jsem, že by jsi napsal server.Třeba by to pomohlo.
     
  18. BaxI26

    BaxI26 User

    serwer cz1
     
  19. Korben

    Korben User

    TRIXT Tiež som videl kopec banov , aj to za čo boli a aj to ako hráči podvádzajú a kričia že nič neurobili. Lenže z účtu sa dá niekedy dosť vyčítať a BP toho vie zistiť omnoho viac. Tu výhovorky nepomôžu.

    BaxI26 ani na CZ 1 mi účet s takým nickom nenašlo.
     
  20. BaxI26

    BaxI26 User

    tento nick pisala do okna kde pišeš heslo ♣BŖЏMŁĄ♣[*ŖŞ*] a nick kd sa nalogovala mala tento ♣BŖЏMŁĄ♣
    server cz1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.