jak můžu zjistit ID bez toho abych se přihlásil

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jurasuremko1, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    BaxI26 Tvoja sestra má mužské meno ? o_O
     
  2. BaxI26

    BaxI26 User

    ked dam žiadost o zmenu hesla sajej zmenit da mi pisala že email jej došiel o potvrdenie zmeny hesla
    neviem kokso čostím je 4 roky to hrame a terz prvikrat taketo problem
    ------------------------
    Brumla je mužske?
    ----------------------------
    nemysli si zase že to je muj učet akože jo ja mam svoj vlasny jo hram to od 16.9.2009 ona začala niečo pomne myslim
    ja som bol odnej slabši chodim do prace hram len ked mam čas ona hrala stale ked došla zoškoly
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/6/14
  3. Korben

    Korben User

    BaxI26 Netvor tu multiposty a myslel som registračné meno na účte. No každopádne na danom účte je ban ,to za čo je , si musí sestra riešiť na podpore hry a čudujem sa že nemáte ID účtu ktorý je registrovaný už skoro 5 rokov. Už len email by mali nájsť kde by bolo ID účtu. Po ďalšie ak má ban na účet, tak si to musí riešiť sama.
     
  4. BaxI26

    BaxI26 User

    okey ved dojde za 3tyžne domou tak hadam sito potom dako vyrieši ja som sa chcel len informovat lebo mi pisala aby som jej zistil čo stim može byt a inač ja som tiež doteraz nemal ID učtu teraz už mam fotku v notasu uloženu ďakujem za pomoc a informacie
     
  5. Korben

    Korben User

    V zahraničí nemá internet ? No keď to bude riešiť tak ID účtu je 34769590 a dávam ho len preto že sa chováš slušne, tak že nech sa informuje na podpore hry.
     
  6. BaxI26

    BaxI26 User

    Korben velmi pekne dakujem velka vďaka a internet ma ale len pol h zaden jej to umožni zamesnavatel na ubytovni nemaju a zdalšim riešenim to počka nanu ja som je jej zistil toho už dosť moc pekne dakujem
    -------------------------------------------
    a otazočku mam teraz ak to tu bude niekto čitat nemože zneužit to ID?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/6/14
  7. Korben

    Korben User

    ID sa zneužiť nedá, je to len identifikačné číslo účtu , ktoré slúži na vyhľadanie účtu.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene určitě z hlediska VOP jsou bany většinou oprávněné. Jen si myslím, že VOP jsou v této hře někdy až moc přísné. Ale to je na BP. Jinak tě musím pochválit za tvojí vstřícnost. Vím že si za to nic nekoupíš, ale vytváří to lepší vztahy mezi vámi (týmem administrátorů a moderátorů) a námi (hráči). :)
     
  9. BaxI26

    BaxI26 User

    TRIXT to maš pravdu Korbena som chvala bohu stretol vustretoví upozornil čo som spravil zle a pomohol velka vďaka
     
  10. Korben

    Korben User

    Myslím že tu viac nieje čo riešiť. Autor témy sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.