jak pokračovat?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kibubumaster, 22/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    po těch 4 měsících co DO hraju jsem se dostal do situace, kdy nevím, jak pokračovat.
    Výbava:
    31lf3, 15nej štítů a pohonů, 8 iris, 1 havoc, golík, pet lvl 6, 7 SB.
    Pořád se rozhoduji, jestli mám: farmit na 1-6 a 1-7 a kupovat logdisky
    šetřit si na apis (mám 3 díly)
    boxíkovat popř. paládkovat a dělat zety kvůli havocům nebo lambdy (teď nevím, jestli to je ona) kvůli lf4
    vybavit peta (zatím jsem nekoupil ani jeden slot)
    a po kreditové stránce buď dražit logdisky nebo šetřit na aegisku
    Poradíte mi prosím, co by bylo pro mě asi nejlepší? Klidně mi sem napište, o co jiného bych se měl snažit, co tady nemám.
    Díky za vaše rady
    Kibubu
     
    Naposledy upraveno: 22/12/14
  2. aegis a potom lovit hracov
    potom rob low a potom palladkuj a potom rob brani v nich je zabava z silnou vibavou:rolleyes:
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    kibubumaster základní výbavu máš hotovou, teď už by jsi se měl začít zaměřovat na další zlepšování. Na tvém místě bych dokoupil pár SB do profilu pilota, 7 je málo, měl by sis udělat minimálně kompletní Energii štítu a sváření pro pokročilé I. a II., tj. mít minimálně 13 SB, ideálně k tomu časem dodělat i Hustotu štítu, tj. minimálně 18 SB. Logdisky lze získat všelijak, krom kupování za uridium dostáváš logdisky i za dokončení brány Zeta. Můžeš si samozřejmě i vypomáhat dražbou. Na tvém místě bych dělal Zety, za dokončení každé Zety dostaneš 50 logdisků, což se hodí na SB, dále 25 klíčů k pirátské kořisti, které můžeš šetřit a vybrat je na akci Zeus, kdy máš šanci dostávat dílky do obou druhů letounů, jak Apis tak Zeus, a v neposlední řadě máš také šanci dostat Havok.

    Zda kupovat vybavení do PETa, měl bys dobře zvážit na co jej nejvíce využíváš, zda vůbec. Pro sbírání surovin na 5-3, stačí bohatě jen mechanismus sběru lv3, pokud aktivně sbíráš lodí. Nicméně pro kupování mechanismů lv3 potřebuješ PET alespoň na lv8.

    Pokud nevíš co s kredity, můžeš uvažovat i o dražbě Aegis, na farmení NPC vhodná loď, její schopnosti ti mohou i v bráně častokrát zachránit kůži, jediná nevýhoda je snížený počet slotů na lasery. Osobně bych Aegis pořídil až do druhého hangáru, ale to je na tobě zda bys poté létal jen s touto lodí, nebo chtěl střídat např. s Golem.
     
  4. Likan.

    Likan. User

    Ak teda máš 15 € navyše a chceš na sebe výrazne zapracovať, kúp zdvojnásobovač a boxíkuj na PvP.
    Takže,
    1. Vyexpi peta na lvl 8 a kúp mechanizmus na boxíky
    2. Kúp hangár a doňho speahead-a
    3. Vylepšuj PP týmto spôsobom, aby sa ti zväčšovala odmena
    Po dosiahnutí 24 SB investuj do kľúčov a zbieraj truhly "výlučne" počas akcie na zlaté truhly. Keby si sa zameriaval iba na apis a následne zeus, dopadlo by to asi ta, že by si mal 2x apis a cca. 20 dielikov na zeus... Nekupuj apis, ten postavíš aj "for free" popritom, ako budeš stavať zeus. Z ušetrených EE-čiek stavaj ideálne zety => veľká odmena aj bez havocov. Keď doboxíkuješ buď si daj 2. kolo alebo sa vrhni na paládko, dorob full havoc, začni robiť kappy a z toho sa nejak vyvrbia herculy + lf4 :) Keď aj to budeš mať hotové, nejak ušmudlaj tie zvyšné lf4 z truhiel, napr. na cube. Ostávajú už iba upgrady, tie sa nejak časom poddajú
    ;)
     
  5. Všem díky moc za rady :) , zkusím tedy dělat zety a urko hazet do logdisku :) .
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.