jak se opovazujes egodrsnačku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 31/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    http://imgWorld.cz/1HFkbiFizX.PNG

    prvni jsi sel na muj ucet a změnil mi nick na marika protoze tam pred křikem bylo neviditelne symboly tolik hracu je ma nekdo dokonce bugne nazev klanu ze nejde videt a ty mě chceš trestat ?
    nevim kolik vas na učtu bylo a četlo moje mail
    podivej se na top hrace a než dojedes na čast 7 najdeš jích desítky co mají neviditelne symboly jenze ja je tady ani nemam dala jsem si tam křižek a ty si připadaš duležite když delaš leader forum ve virualní hře opovrhuji vama navíc moje zlepšovací napady byly lepší než vas kdy napado aj to že je max milion sepromu a jde posílat dal přes cpu disajny odhalila jsem botera co prodava licence a nabotova 32 mil uridiuma ty by jsi měl dělat co ti řikam a ne mě davat bany na chat no mě to je jedno s tebou už se nabavím
    ty vlastně v tehle hře stejne nic nezmuzes muzes jen zablokovat učty a mazat veci ostaní mood možna bany na chat ale co se tyče zmněny nastavení hry tak vubec jenom pěšáček
    a jestli mě zablokujes ucet nebo na forum protože neco přišiješ tak te potresta mocna energie
     
    -baghira2- a Maty tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Vasil35, -baghira2- a Maty tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.