jak splnit ukol

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 8/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj mam dotaz jsou urcite ukoly ktere se nedaji pomalu vubec splnit a to, protoze jsou v ukolech lode ktere uz pomalu vubec nelitaji a vetsina pilotu se hlavne snazi ziskat co nejdrive dobre lode a s tema zakladnima neleti ani na ty mapy kde mame plnit nase ukoly jelikoz zrovna neni ten dany typ lode vubec na te mape kde mame delat a plnit sve ukoly---jsou v podstate nesplnitelne-co s tim budete delat je to vubec resitelny problem?
     
  2. Karlosray

    Karlosray User

    to je pravda budto ukoly zrušte nebo je opravte
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. chlapy musite vydrzet a trpelivost zrovna nedavno jsem dodelal ukol taky jsem na nej cekal rok ted mam dalsi dva a tez pocitam ze budu delat dlouho
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. Trpělivost růže přináší a kdo tu hraje poctivě,tak musí být trpělivý. Já teď hledám lodičky na 4-5,za 14 dní jich mám 6/20:D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  5. UFO2013

    UFO2013 User

    si myslite ze se dockate ja myslim ze ne proto ze ty ukoly proste nejdou udelat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    pionyr66, Bohužel tyto lodičky na mapách nejde vidět moc často a na prázdnějších servrech, je plnění těchto úkolů obzvlášť složité. Úkoly jsou splnitelné, jen to chce trpělivost a odhodlání. Jestliže ti to nevycházelo doteď, tak to vyjde příště. Přece to nevzdáš. :) Tak hlavu vzhůru, snaž se dál a třeba se zdaří. :)

    Jinak my s úkoly nebudeme dělat nic. Hru mají na starost vývojaři. V minulosti byl vytvořen dotazník ohledně neoblíbenějšího druhu úkolů, je tedy možné, že se seznam úkolů rozšíří a na výběr budou úkoly s jinými typy lodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    S týmto problémom, som sa už neraz podotýkal.
    Napríklad na GE7 je prakticky nemožné nájsť základnú Aegisku. Tak som to, tam už dávno vzdal.
    Na USA Východ 2 už ani Enforcer a Bastion takmer nevidieť. Hoci sa tomu, len ťažko dá uveriť.
    - To samé základný golík a základná vega naprieč väčšinou cz serverov a globáliek.

    P.S.: Osobne som veľmi zvedavý na to, ako práve tento, veľmi pálčivý problém mienia riešiť. :eek::rolleyes:
     
    UFO2013 tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    On existuje nějaký úkol, kde musíš sestřelit pouze základní aegis a nic jiného? Nebo lodičku enforcer a bastion?
    Dokud nezměnili úkol smysluplné šílenství(i když ho zase tak zásadně nezměnili) tak v té době létali pouze snad spectrumy a zkus na prázdném serveru sehnat základní vegu nebo pusata, když dali do hry tartarus.
    Horší je taky úkol sestřelit 100 hráčů na 5-1, když tam moc nikdo nelétá a pokud tam pukne, tak odloguje a nic . :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj trpelivej jsem dostatecne ale nabizite stale nove lode a desingy a piloti si je kupuji aby byli silni a zakladni lode zde proste nejsou videt nebo jsou tam kde je mi piloti plnici ukoly nepotrebujeme takze je to v pytli co s tim hodlate prosim udelat aby to bylo vubec plnitelne jinak do te doby asi umru
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    pionyr66 informace o tom co BP plánuje udělat s úkoly které dnes už nejsou moc reálné na plnění vzhledem k vývoji hry, jako například ono střílení základních lodí, nejsou, ale také není podmínka nutně splnit všechny úkoly co hra nabízí. Ale osobně chápu že pro některé hráče je i plnění úkolů jedním z cílů hry, a myslím že v BP si toho jsou také vědomi. Proto, i když zatím velmi neoficiálně a nepotvrzeně, se možná v blízké budoucnosti dočkáme zajímavých přírůstků mezi úkoly. ;)
     
    **DUCH**67 a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  11. Arya

    Arya User

    Autor se už neozval, téma tedy uzamykám a přeji mnoho úspěchů ve hře.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.