Jak zabiť neviditeľnú barakúdu na 5-3 ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kubo323-SVK-, 30/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, chcel by som sa spýtať jak sa dá zabiť neviditeľná barakúda na mape 5-3. Na tejto mape mi každých cca 15 sekúnd ubere 50k HP a je to veľmi znevýhodňujúce v boji s NPC, atď.

    Viem, že je to dlhodobo nevyriešený problém a BP to má tak trochu v p***, ale už je to strašne otravné pri zbieraní paládia
     
  2. Nemôžeš povedať,že BP to ma ,,v p***".... Áno,určite o tomto probléme vedia,no majú dôležitejšie veci na opravu..... Nemyslím si,že pri zbieraní paládia je to až taký zásadný problém ;)
     
  3. Pardón zle som sa vyjadril, BP to má úplne v p***, lebo pokiaľ som dobre čítal, tak už od 27.3.2015 sa o tomto bugu vie. Existuje vôbec nejaký spôsob ako sa toho zbaviť ?
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokým viem, tak zatiaľ nie. Bohužiaľ. :(
     
    Naposledy upraveno: 30/10/16
    kubo323-SVK- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    kubo323-SVK- Aj ked to je vypipane, tak si podobne vyrazy laskavo odpust lebo dostanes najskor ban, komunikovat mozes aj normalne.

    Dalej, problem sme hlasili uz davno, ono sa o tom vseobecne vie, no oprava doteraz neprisla. Zbavit sa toho mozes tak, ze preskocis na inu mapu alebo sa odhlasit.
     
    -=jjooffoo=- tohle ocenil(a).
  6. Takže zatiaľ jediná vec, čo pomáha je zmena prehliadača u mňa konkrétne z Chromu na Edge
     
  7. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Mne pomôže kamikadze.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    SSCUltimateAero kľudik :)

    Mne sa to buglo s barakudou alebo sabouterom možno 3x za celý čas, je to veľmi zriedkavé, to hlavne ak nedostrelíš tie NPC napr. s kamikaze. Stačí preportovať. Nemyslím, že ide o tak závažnu chybu čo by si vyžadovala okamžitu opravu. Sú tu asi aj podstatnejšie bugy čo sa musia opraviť no. Myslím, že s týmto nejako prežijeme :)

    Považujem tému za vyriešenú a verím, že sa podobný problém bude opakovať čo najmenej krát hihi :p

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.