jak zjistim svoje ID kdyz se nemuzu prihlasit ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*{lecitel}*-, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim ja jsem se chtel podivat co mam za lod na serveru rusko1 na tento server mne to nechtelo prihlasit a na podpore mi napsali ze chteji id kteri bohuzel nemam jak ho mam zjistit poradte mi prosim nechci o ten ucet prijit vlozil jsem do nej hodne usili a nechci ho ztratit
     
  2. Korben

    Korben User

    Nájdi si svoj profil pilota, prípadne Nemáš náhodou fotku svojho účtu v PC ?
     
  3. nasel jsem si svuj profil pilota z jineho uctu mam to otevrene a co mam delat dal predem este dekuji moc za pomoc
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Daj sem ten odkaz na profil pilota.
     
  5. Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nepíš tu multiposty vec prvá a vec druhá počkaj si na kolegu, vyjadrí sa ti k tomu. Toto vyzerá na ban, asi si nejak porušil pravidlá hry.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Kdyz uz jsi psal na podporu,tak jsi psal ze jsi se nalogoval na cz2 a to je takovy problem v Home to prepnout na cz1?
     
  8. Korben

    Korben User

    -*{lecitel}*- Nepíš tu viac príspevkov pod seba , ale použi možnosť upraviť svoj príspevok.
    Ďalej, my ti nemáme čo vrátiť a ID účtu si máš niekam poznačiť. Nie prvý krát to píšeme hráčom na fóre.
    ID účtu ktorého profil si sem vložil je, 57250904
     
    -*{lecitel}*- tohle ocenil(a).
  9. diky moc nwm jak se vam mam odvdecit :) uz se to nestane byl jsem poucen :)
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Zdravím Korbene. Dá se zjistit ID i k účtu na server, kde je ban? Je to kluk z našeho klanu. Dva trochu blbli a dostali ban. Jeden znal ID a ten se s podporou domluvil, druhý ne, takže to vypadá že skončil. Odkaz na dnes nedostupný profil je:

    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=3rxn1&profileCheck=7nwQb&lang=cs

    Dalo by se prosím ID zjistit? Je to fajn kluk a je škoda, aby takto dopadl. Díky.
     
  11. Korben

    Korben User

    Bohužiaľ, ak je profil nedostupný, tak ID nezistím. Nepísal na starom fóre žiadosť o unban , alebo nepísal do nejakej súťaže na fóre, pripadne neudal ID v téme kde sa píše počet brán a získanie dizajnu havok ? Alebo nemá odfotený svoj účet kde je vidieť ID ? Prípadne nepísal na podporu kde už bolo ID uvedené? Alebo nevie aspoň BIG číslo ? Neposielal si SMS ?
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Bohužel, do té doby se nikdy neprovinil, takže žádné žádosti o odbanování četu ani na podporu nepsal. Na fóru se neprojevoval a ani fotky si nedělal a přes mobil si urko nekupoval. To vše jsem mu navrhoval, ale nic nemá. Stříleli se s bratrancem do úkolu. Jeden hráč nelenil a ohlásil to a ban byl na světě. Jenže bez ID to nikomu nevysvětlí a ani nepožádá o odbanování. A leta hry jsou fuč. Chtěl bych mu nějak pomoct, ale na nic jsem bohužel nepřišel (je to už skoro 4 týdny). V klanu je ale jeho jméno pořád uvedeno, akorát s hodností astronaut začátečník. Byl to jeden z těch férovějších kluků na které byl spoleh. Nevím, zda podpora ten účet odbanuje po nějakém čase automaticky, ale na to asi spoléhat nejde. Byla to hrozná chyba nezapsat si ID. Teď to všem v klanu i v akademce vtloukám do hlavy.
     
  13. Korben

    Korben User

    Aspoň jeho presný nick, server, názov klanu.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Jeho přesný nick je: ★♂Splašený_Death♂
    Zkratka klanu: [★T7™]
    Název klanu: Team Seven ™
    Server: CZ1

    V klanu jsem občas náčelník, občas zástupce.
     
  15. Korben

    Korben User

    Tak jeho ID by malo byť, 5719022.
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj Korbene, moc díky. Jsi čaroděj. :)
     
  17. Korben

    Korben User

    Čarodej nie som, ale ak sa dá a vieme pomôcť , tak pomôžeme.;)

    Považujem túto tému za zodpovedanú.

    Uzavreté, LOCK.
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.