Jak zjistit ID a BIG na zabanovaném učtu když nemám registrační email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ForeverAlone, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny
    Měl bych dotaz ohledně ID a BIG, je to po mě vyžadováno administrátory ale udaje uloženy nemám a registrační email jsem před pár lety smazal. Proto mě tedy zajímá jak to mám zjistit.
    Administrátorovi jsem poskytl i výpis z PayPall účtu ohledně plateb a td.
    Ale nevím jak mu mám poslat ID a BIG.


    Děkuji všem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/16
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ForeverAlone bohužel tady na fóru ti neporadíme více než pracovník co ti odepsal z podpory. ID a BIG jsou základní údaje pro identifikaci účtu, bez nich daný účet nikdo nenajde, a proto by měl mít každý hráč tyto údaje uložené.

    Pokud nenajdeš ID ještě například v dřívějších konverzacích s podporou, na screenech/videích, apod., tak máš bohužel smůlu.
     
  3. Korben

    Korben User

    ForeverAlone, Pozor, za vkladanie odpovede podpory, môžeš dostať ban na účet.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    ForeverAlone: Mohu tě ujistit, že ani registrační email by ti stejně nepomohl. Ani v něm ID nenajdeš. To najdeš jedině na hlavní stránce vlevo nahoře a pokud si ho nezapíšeš nebo neuděláš si obrázek hlavní stránky, tak máš problém. BIG by jsi měl uložené v telefonu, pokud jsi si někdy poslal uridium pomocí SMS.
     
  5. ForeverAlone Chyba. Já mám ID zapsané v peněžence a uložené v počítači, to byla první věc co sem udělal když sem muj učet znovu před třemi lety oprášil =) Rady od těch nademnou jen potvrzuji. A nejde mi do hlavy jak někdo může smazat registrační mail, to seš potom v čoudu když ho nemáš,ale to si už asi zjistil :D přeji hodně štěstí, pokud si opravdu vlastníkem toho učtu at' ti to dopadne ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.