Zpetná vazba Jak zjistit id bez přihlášení?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VasaCek33, 11/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VasaCek33

    VasaCek33 User

    Dobrý den chci se zeptat jak mám zjistit id od svého učtu, chci napsat na podporu hry, protože se nemužu přihlásit kvůli tohohle : You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.
    můžete mi poradit? můj přihlašovací nick : smazané a herni nick taky :Vojta609

    a můj profil pilota : https://cz2.darkorbit.com/index.es?profile=6HNp6&profileCheck=5FQBd&lang=cs

    díky předem za odpověď
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    VasaCek33 pokud nemůžeš zjistit svoje ID, pošli podpoře informace které jsi uvedl zde na fóru, tj. nick a profil pilota.

    Jinak svoje přihlašovací jméno nikde nezveřejňuj, to je jedno ze základních prvků zabezpečení účtu. :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. VasaCek33

    VasaCek33 User

    napsal jsem podpoře že nevím iID a poslal jsem jim nick aji profil pilota ale pořád po mně chtějí ID nevím co mám dělat když nezjistím id tak uz se na svůj učet už nedostanu. nedokazali by jste zjistit nějak moje id podle profilu pilota?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bohuzel pro komunikaci s podporou je dulezite znat sve ID.

    Nicmene, pretrvava stale tvuj problem?
     
  5. VasaCek33

    VasaCek33 User

    ne děkuji už se mohu přihlásit na svůj učet děkuji za pomoc
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Neni zac, kdyz uz se podarilo na ucet prihlasit, radeji si to ID rovnou uloz, abychom pripadne do budoucna predesli komplikacim. :)

    Povazuji tedy za zodpovezeno a preji prijemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.