JAKO ŽE COŽE?

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by ◄23◄◄O×ÎmôŔöŃ►►23►, Jan 10, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zdravim dostal jsem dneska ban ani nevim zaco??
    Systém: 10-01-2016 v 14:39:56 jsi byl zabanován na 1 dnů. 11-01-2016 v 14:39:56 se můžeš opět přihlásit.
    prosim o vyjasnění případu nějak nejsem v obraze, naposled co jsem napsal bylo,,chudák ani nestihl dát bojku,,a přišlo my v chatu že upozornováni na *** nebo co se řeší systemově takže nějak nechápu kde jsem co psal o botu že jsem dostal zato ban?
    CZ-1
    ID-68241319
     
  2. dík za vzor.příklad ale prdim nato,to radči budu den bez chatu aspon budu mit o jednu kolonku v hernim okně méně,dík lockni to
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Coze ? Ty jsi dostal za obvineni hrace z programu a obchazeni systemu pouze den.
    Tak zmena mas tyden.

    LOCK
     
Thread Status:
Not open for further replies.