Jakou branu klikat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JindraSks, 7/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JindraSks

    JindraSks User

    Zdar piloti,
    zrovna jsem dodelal full havoc a tak bych ocenil Vasi radu ohledne uridia, bran, ktere mam tocit atd. Mam full lf3, full generatory a peta s kamkou a sberacem surovin, 8 iris, 9 havok. Apis je za nejakych 300 k, zeus 700k .
    1. Jakou branu tocit?
    2. Investovat urko do brany, peta, formace, logdisku, nebo neco jineho?
    3. Co by mela byt moje priorita v tehle fazi hry?
    Zaverem dodavam, ze do hry nikdy nedam vetsi obnos. Maximalne na double boxy, nebo vyjimecne slevak.
    Diky a za kazdy obsahlejsi rozbor dekuju!
     
  2. Marrek

    Marrek User

    Zdravím, tak je viacej možnosti, ak by som ti ich tu mal vypísať tak asi nejak takto.

    Kedže už si full havoc, ale stále ešte nemáš zeus a apis, + logdisky sa hodia furt, odporúčal by som ti pokračovať v zetách minimálne do doby než budeš mat apis a viac menej aj zeus, ( Kľúče samozrejme musíš zbierať cez Zeus akciu) Po tom ako dosiahneš toto tak môžeš robiť - stále zety ( ano fakt :D ) a snažiť sa získať LF4 cez Helix deň (väčšinou v nedeľu) a získat aspon 20 LF4 čim viac tým lepšie, nehovorím 36 schválne pretože teraz máš od Lvlu 17, 10 misií na Prometeus lasér a ten je momentálne najlepší. Existuje aj možnosť po získaní Zeus a Apis robiť bránu Hádes, kde máš tiež 8 kľúčov ak to robíš v nedeľu a viac menej za jednu bránu prerobíš len 10K urka, otázne je či nájdeš skupinu, no môžeš tam aj získať LF4 ako odmenu z brány. V skratke po Apis a Zeus získať nejakú LF4, trochu dvihnúť profil pilota a pustiť sa do Kappy a robiť herkulesy. Zeta je najlepšia možnosť pretože máš aj Logdisky, aj Klúče z ktorých maš LF4 aj Apis aj Zeus. Ja som to robil takto, možno ti niekto poradí lepšie uvidíš.
     
  3. JindraSks

    JindraSks User

    Diky sefe, celkem jsem si to takhle i nejak predstavoval, tak jsem rad, ze mi nekdo ukazal, ze to neni uplna hloupost.

    Zajima me ale, kam investovat vydelane uridium? Daval bys ho do profilu pilota, nebo je pro me priorita ziskat apis a zeus = nakoupit klice a zlate bedny. A posledni vec, kterou bych potreboval je, kdy kupovat formace. PVP zatim moc nechodim, takze jsem premyslel jen o vrtacce na farm, protoze mam aegisu.
     
  4. JindraSks

    Na DO je nyní povinnost (abys aspoň trochu uspěl) mít Apis + Zeus, Full LF4, samozřejmě full nejlepší pohony + štíty. 25 studijních bodů je taky více než vhodých.
    Jakmile máš tohle, začni řešit Havocy. Pokud jsi full Havoc, tak záleží, jestli chceš i full Hercul (opravdu se hodí + z Kappy je v podstatě nejvíc ranků). Pokud máš i tohle, tak buď farmit Zety (hodně klíčů + logdisků), Kappy (hodně ranků) nebo to jen táhnout na Kronosky (opět hodně ranků). Ale v tomto má každý jiné opžadavky.
    A co se týče Uridia - investice do formací je docela zapeklitá. Vlastnosti formací se každou chvíli mění. Ovšem vřele doporučuji Motýla (v bránách ti ušetří hodně času i munice), Vrtačku (na farmení NPC a částečně i na fight je to základ), možná Srdce (univerzální formace).

    EDIT: Havocy a LF4, resp. Apis a Zeus budeš stejně řešit paralelně, čili věta "Jakmile máš tohle..." je trochu blbost, ale snad rozumíš. :)

    Hodně záleží co tě v DO nejvíce baví. Pokud farmení NPC, sbírání boxů, točení bran, PVP, sbírání Palladia... Podle toho se naprosto odvíjí potřebné vybavení (v PETovi, Profil pilota, formace apod.). Taky je důležité, jestli máš premko, resp. jestli hodláš do DO vrážet nějaké peníze.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Formace jsou jediné, co se nedá smontovat, vydražit. Osobně jsem ale naletěl na info na fóru, kde se říkalo, že budou třeba vylepšovat kupoli, tak jsem si ji koupil a k vylepšení nedošlo. Určitě kruh, vrtačka, srdce a motýl, možná hvězda k mimesis, to by do začátku mohlo stačit. Není špatný netopýr, jen ta jeho rychlost...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokiaľ viem, tak hráč JindraSks písal, že už má full havoc. "zrovna jsem dodelal full havoca"

    Ako vidím, niektorí hráči Ti radia Zety, ale tie Ťa žiaľ neposunú, momentálne vyššie.
    Mojou radou sú Kappy, aspoň pokým nezískaš plnú sadu Herkulov. V počte 10 kusov.
    - Medzitým, samozrejme sa môžeš venovať stíhačkám: apis, zeus a formáciám: Motýľ, Vŕtačka, Srdce a Kruh.

    O logdisky a kľúče koristi, by som sa neobával. Tu je zopár odkazov na payment:

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/placene-nabidky-dostupne-v-obchode.109067/page-2#post-907973
    tu nájdeš logdisky, 3 možnosti po 200 kusov, 600 kusov a 600+.

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/placene-nabidky-dostupne-v-obchode.109067/page-2#post-907974
    tu nájdeš kľúče koristi, 3 možnosti po 40 kusov, 120 kusov a 120+.

    Je to raz za 2 týždne, zvyčajne vo štvrtok respektíve v piatok. Veľa zdaru v hre.

    P.S.: Za Kappy získaš hodne rankov. Ak nevieš čo s veľkým množstvom urka, nečakaj na apis a zeus, ale kúp si ich.
    Pri ďalšom posune smerom vyššie, po splnení všetkých herkulov; splň prvú kronosku, získaš z nej recept na sparťany.
    Na 1x sparťan potrebuješ: 1x havoc, 1x herkul a 225 kryštálov rozvratu. Odkaz nájdeš tu:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-spartan-dizajn-pre-stihacky.108956

    Na prepočet 10 stíhačiek, to činí celkovo 2250 kryštálov rozvratu. Vhodné brány: Delta, Kuiper a Kronos.
    - Ale to je až hudba budúcnosti. Nakoľko cesta na darku, je vždy časovo náročná a veľmi zdĺhavá. Howgh.

    Taktiež sleduj Kalendár, aby Ti nič neuniklo, čo sa týka akciií a eventov na darku. Vďaka tomu sa dozvieš,
    kedy je Hodina výhodných Upgradov a že Deň dvojnásobných odmien z brán, pripadá väčšinou na nedeľu.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/18
  7. JindraSks

    JindraSks User

    Ok, jenom si to tedy zrekapituluju. Delat zety, dokud nebudu mit zeus a apis. Potom prejit na Kappy, nebo Hades. Uridium davat do logdisku a urcitych formaci [vrtacka, kruh, srdce] a naposledy upgrady letounu, stitu atd.
    EDIT: Zapomnel jsem, ze uz mam zakoupeneho motyla a 15 studijnich bodu.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/18
  8. Marrek

    Marrek User

    Jindra Zdar, formácie máš na začiatok dôležite asi fakt len vrtačku,kruh prípade aj srdce , časom kupiš motyla do brán, Ja som zarobene urko či zo zety alebo aj z mapy zase investoval do zety, nekupoval som logdisky, pokial nutne nechceš profil pilota tak pomocou ziet spraviš aspon 15 bodov možno aj viac, Logdisky maš aj z klikania do GG, aj z piratskych bedničiek, + brány.. pomaly ale isto sa dá ziskat aspon 24 bodov bez nejakej investicie, ale toto su veci ktore každý robí podla svojho , doležité je že sa držíš toho čo máš viac menej robiť aby si sa čo najrýchlejšie zlepšil. Upgrady stihačiek nemusiš nejak extra dlho odkladať, no generatory až v neskoršiej dobe ked už fakt budeš mat väčšinu veci, do tej doby možno aj pridajú nejake nové generatory :D Inak ja osobne som robil upgrady do levelu 8 za 50 %, keď si všimneš napriklad z levelu 1 na 2 stojí 50 % šanca 3x menej ako 100 % šanca, čo znamená že až ked ti pokus o upgrade nevíde 3x tak potom na tom prerobíš, nestalo sa mi že by som na tom prerobil, postupne sa tato 3 nasobne nižšia cena znižuje nejak na 2,2 možno na 2,3 nasobne menšiu na leveli 8, dalej sa to neoplati a treba už ist na istotu, okrem toho upgrady vždy len v zlavach a najlepšie posledne upgrady 13+ počkat na hodinu upgradov a vylepšit na 16, z 13 na 14 to trvá myslím okolo 25 minut, zo 14 na 15 nejak 27 a potom ešte stihneš pred koncom akcie vylepšit na 16 takto si ušetriš tie najväčšie sumy a máš zase ušetrene na ine veci, treba pri hre premýšlať a ani to neni tak nákladné ako si niektorí hrači myslia
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. JindraSks

    JindraSks User

    Kamarade, dekuju ti za rady a vychytavky. To s temi upgrady jsem nevedel a urcite to vyuziju. Ohledne studijnich bodu myslis, ze do toho mam cpat uridium, nebo se vyplati davat zpatky do bran davat? Docela hodne farmim a mam dimineshera, tak asi koupim vrtacku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Honzin

    Honzin User

    Já bych šel do bran a šetřil LG na studijní body.
     
  11. Marrek

    Marrek User

    Nemáš začo rád poradím ak viem a mám možnosť, Ono profil pilota ti na novšiom učte bohate stačí tých 20-25 bodov ktoré v podstate získaš z klikania brán, bedničiek a zeta brány, ak chýba par logdiskov do nového bodu tak kľudne môže dokúpiť, profil je od nejakého 30. bodu veľmi nákladný a oplatí sa do toho cielene dávať urko až na koniec keď máš spartany, možno aj cyborga, lf4, upgrady, základ je nejak 20-25 bodov lepší základ tých 30 ale tam je už cítiť že to urko tam treba dávať. Vŕtačku kúp určite, ta ti ušetrí aj čas v hre aj šetri muníciu a v kombinácii s diminisherom je to jeden (ak nie najlepší) set na farmenie, napríklad boss krysy so schopnosťou a vŕtačkou. Urko davaj do brán pokial nechceš kupiť niečo dosť potrebné na to aby si ho minul niekde inde, napríklad na formaciu vŕtačka a tak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. JindraSks

    JindraSks User

    OK, myslim, ze uz vim jakym smerem se budu ve hre ubirat :). Dekuju vsem za rady strelci!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

    Děkuji všem, kteří se do diskuze zapojili a autorovi poradili.

    Téma uzamykám a přeji pěknou cestu vesmírem :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.