jaký tu máme chat módy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜ͽSCORPIONSͼ☞, 18/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hoj všem,

    a opět jsem dostal ban na chat v době kdy jsem nebyl ve hře připadá vám to zábavný? Tvůj chat byl zablokován. 18. 2. 2018 v 10:49 se můžeš opět přihlásit.
    [Nevhodné vyjadřování.Gomez-REP]. A to jsem nebyl ve hře dokonce už jsem mněl i permu a dalši bany a vždy když jsem byl odhlášený. Nevím co u těch pc děláte. Hlavně že některý hráče jen upozorňujete i přesto že jejich téma jen na ban. Já hraji už jen víkendově minimálně se na globálním chatu ozívám a ban dostanu. A to mně na něm chodi i návrhy o kterých tu psát nebudu dotiční hráči si píšou dál místo aby jim mód rovnou pleskl ban. S takovou prací a jednáním běžte už někam. Tady snad móda dělá kde jaká lopata. Zlatý časi kdy to tu vedla adminka Infinity takovej bordel jak ve hře tak i na chatu a forku nebyl. Odpovědi některých módu jsou jako by to psala opice cvičená za banána (odpovědi předešlích módu nebo nevědí odepsat). Zdař a veselé pokračováni v tom co děláte to hodně přispěje k tomu aby nás tu bylo víc :D
     
  2. Bezdůvodně to určitě není, to že si nebyl ve hře nic neznamená. Pokud se na chatu někdo neslušně vyjadřuje, mohou ho hráči reportovat s tím, že bude moderátorem potrestán později. Takže psát ve tři ráno jako bezmozek s tím že moderátoři spí, se nevyplácí :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. no ja skončil kolem 22 hod. a pokud vím bavil jsem se slušně ve skupce jsem psal slušně na globu jsem před skončením akorát pozdravil Nori a jestli pozdrav je nevhodný tak to je síla :D. Navic zrovná ja nepatřim mezi ty co by na chat nějak moc psal pač s některýma se nedá moc bavit tak spíš koukám co se děje a co vše módi dovoluji s Moreszem máme už skušenosti se na chatu ratši moc vyjadřovat pač se tu dávaji bany za kraviny a co se banovat má tak dělaji jen ty ty ty. Jak už jsem psal u mně bany licou většinou když nejsem ve hře. Ban když jsem byl ve hře jsem nedostal už dlouho vždy mi něco přilitne později když už ve hře nejsem a pak tu na forku to musim řešit od koho a zaco jsem to dostal o_O.
     
  4. Arya

    Arya User

    ☜ͽSCORPIONSͼ☞: Takže ty jsi dostal ban na chat za nevhodné vyjadřování. Přijdeš na forum a v tomto chování pokračuješ? Komu není rady... :rolleyes:

    Žádost o unban jsi podal, není potřeba vytvářet další témata.

    Dále Tě upozorňuji, že urážet tady nikoho nebudeš. Pokud se neumíš chovat slušně a slušně napsat o co se jedná, tak si příště žádost o unban ani podávat nemusíš.
    Odpusť si urážky na moderátory. Nebo by se taky mohlo stát, že delší dobu nebudeš moci psát ani na forum. Takové chování, jaké jsi předvedl, tady netolerujeme.

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.