je to past

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem tamtumm, 14/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tamtumm

    tamtumm User

    ahojte dokoncil som ukol je to past kde bola pisana odmena EMP puls.lenze emp sa mi nepripisalo.kde nastala chyba?uz som skusal aj nanovo nalogovat ale nepomohlo.
    14.02.2014 - 22:24[​IMG]Mise „Je to past!“ byla úspěšně splněna
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Korbene, koukám, že je to celkem časté, že nebyla připsána odměna za úkol Je to past. Skoro denně zde vidím někoho psát na toto téma. Možná si vzpomeneš, že jsem stejný problém řešil 30.1.14 (viz zde) a to bylo po údržbě serveru, po kterém měla být tato chyba opravena.

    tamtumm ... napiš na podporu, ale musíš dodat dost přesvědčivé argumenty. tím argumentem je screenshot s otevřeným oknem na úkoly, zároveň log, ještě tam musíš mít hodiny a střílet poslední npc do úkolu a musí z toho být zřejmé, kolik máš EMPů. ideální je mít ty screeny dva...těsně před dokončením úkolu a hned po dokončení úkolu. tuším, že takové screeny asi nemáš, a tudíž ti na 99% podpora napíše, že neví, kolik empů jsi spotřeboval a že chyba s nepřipisováním byla opravena již v akutalizaci 30.1.2014 a tudíž nemáš nárok na tyto empy z úkolu. je mi líto, ale vítej do klubu...:)
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Napis si v klidu na podporu hry a EMP ti pripisou. Jen pripis sve ID a kdy jsi ulohu dodelal. Nic vic nepotrebujes na pripsani EMP.

    Chyba je hlasena.
     
    »†prchlik†« tohle ocenil(a).
  5. Belgam já psal na podporu a 3x jsme si vyměnili email. Nic nepřipsali, resp. napsali mi, chyba byla opravena a tak musíte doložit screenshoty, jak jsem popsal výše, a pak vám připíšeme EMPy, jinak ne. A protože screenshoty nemám, koho by to napadlo, tak jsem nic nedostal. Ale jak jsem psal ve vláknu z 30.1.2014., je to 5k uri, čili nic hrozného, ale jde o princip.

    Nebo myslíš, že mám napsat ještě jednou i já?
     
  6. Logan

    Logan User

    Autor temy odoslany na podporu hry a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.