Je to trochu složitější ;(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Knedlík_xD, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. Teprve až dnes jsem si uvědomil, že můj účet je stále registrovaný na email:nepovolený odkaz. Problém by to nebyl, kdybych od mého starého emailu věděl heslo. Dnes už používám dlouho tento email:nepovolený odkaz. A chtěl bych se zeptat, jestli by se nedal účet převést na můj nový email. Chápu že je to složité, ale velmi bych prosil. Pokud budete potřebovat nějaké bližší info. tak se prosím zeptejte. Děkuji, S pozdravem, Lukáš.
     
  2. Korben

    Korben User

    Je zakázané vkladať odkazy na email na fórum a zmenu musíš previesť len ty sám , ak nevieš heslo, tak máš v tomto bohužiaľ smolu.
     
  3. tak to je teda super...
    ------------------------------
    a jak to mam asi udělat když nevím to heslo a nemužu kliknout na bezpečnostní link v tom davno zapomenutym emailu :(
     
  4. Korben

    Korben User

  5. a mohu se zeptat kde tu podporu najdu?. Děkuji.
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak to musíš hľadať tam kde máš email.
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Pokud chceš, řekni jakého máš poskytovatele ( seznam, gmail, centrum...)
    a já se podívám :)
     
  8. dříve jsem měl gmail: gmail .com - bez mezer a má současná seznam . cz - bez mezer
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/14
  9. Zafod

    Zafod User

    Kenny se tě ptal na poskytovatele, ne na email, to že ho sem napíšeš s mezerama nic na věci nemění.

    Pokud správně chápu dříve jsi využíval gmail.
    Navštiv stránku gmailu, u přihlašování najdeš odkaz ,,Potřebujete pomoc?,, dál už by tě to mělo navést.
     
  10. Korben

    Korben User

    _Knedlík_xD Teba raz nestačí upozorniť že sem nemáš vkladať svoju emailovú adresu ? Ešte raz a bude to ban, tiež bez medzier a na plno.;)
    Tak že si skontroluj všetky svoje emaily.
     
  11. díky moc
     
  12. Korben

    Korben User

    _Knedlík_xD Myslím že sme ti tu nepomohli, ale jednoducho email si treba udržiavať a hlavne ak je prepojený s hrou.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.