Návrhy Jeden herní účet pro všechny servery DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Axl_Hamilton, 12/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den vážení hráči. Mám návrh.

    Jak víte, každý server (Česko 1, Globální Evropa 1,...), na kterým hrajete, má vlastní účet s vlastní herní historií. To znamená, na serveru Česko 1 vlastníte loď např. Liberator a jste členem EIC, na Globální Evropě 1, zase vlastníte Citadele a jste členem VRU (umělá situace pro vysvětlení). Takže máte jiný účet, na každém serveru pod jednou zaregistrovanou přezdívkou, tudíž několik účtů.

    Co kdyby jsme měli všichni jeden jediný účet pro všechny servery, na kterých hrajeme? To znamená, když např. já používám Citadele a jsem členem VRU, na serveru Česko 2, tak tomu bude i na ostatních serverech (tzn. i na Česko 1, Globální Evropa 1, a tak dál...)

    Co tomu říkáte?
    S pozdravem, Axl_Hamilton
     
  2. josef402

    josef402 User

    to se nikdy nestane protože na kazdym servru si musíš vse kupovat nebo nahrat a delat od zakladu a pro ne by to bylo strata prijmu , us chapes:p:p:p:p
     
  3. coroner

    coroner User

    Asi rozumím, hlavně jako dlouho hrající. Jedna firma jedno srdce. Bohužel nová doba.....:D
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

  5. Přesně to kupování a dělání vše od základu na každém serveru, to mi připadá ''pro obyčejného hráče'' zbytečná ztráta času a peněz. Ale jak tvrdíte, můj návrh by byl pro Bigpoint ztráta příjmů, takže je víc než jasné, že můj návrh neprojde. Navíc provozuje hodně serverů DO pro málo hráčů. Pamatuji léta 2009 - 2011 kdy na serveru Česko 1 byly mapy plné a servery Česko 2 a 3 ještě nebyly. Takže spojení všech serverů do jednoho by nebylo úplně od věci. Mapy by nebyly prázdné, jako teď.

    Každopádně nic z toho neprojde, ani spojení serverů, ani můj návrh, takže můžete tuto diskuzi uzavřít.
     
  6. Dočkej času, jako husa ječmene.
     
  7. coroner

    coroner User

    Husa :p (dobrý nápad pro desing za 250 000U)
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Axl_Hamilton napsal :
    Možná jsi to špatně napsal, nebo jsem to špatně pochopil já, ale nechci ti každopádně brát iluze. Víš o tom, že servery cz 1,2 a3 byly v loňském roce spojeny na jeden společný server a dokonce se spojily i s původní GE-2 a přez to ty píšeš, že jsou prázdné mapy? Asi nová doba.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. Arya

    Arya User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.