Jen obecný dotaz :-)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem babycuneo., 10/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babycuneo.

    babycuneo. User

    Zdravím přátelé.
    Už jsem to sem možná psal, ale nejsem si jist.
    Dne 5.3 mi na můj email přišel odkaz od Big Pointu, který mě upozornil na neaktivitu a nabídl mi dotazník proč jsem přestal DO hrát.
    DO jsem pochopitelně nepřestal hrát, ale ten nick a účet na který mi upozornění přišlo je neaktivní z úplně jiného důvodu než je neaktivita (mě ten důvod není znám).
    A teď k vlastnímu problému. K účtu jsem se cca 2 týdny nepřihlásil(mimozemská dovolená) a po přihlášení se se nic nestalo, prostě nic nešlo. po X pokusech jsem založil nový účet a začal opět aktivně hrát .
    Chci se tímto nějak dopídit jak to vlastně je. Nemohu se na tento účet přihlásit , ale přesto mi chodí emaily na tento. Jedná se o maily : když požádám a zaslání hesla na mou emailovou adresu, když se konají nějáké akce, novinky, a info o neaktivitě.
    Jak to tedy je ? Díky :)
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Info chodieva od BP a my k tomu nemáme žiadne informácie. Tento email došiel aj mne a to len preto že nie som kvôli času denne v hre.

    Čo sa týka otázok ku tvojmu účtu tak bez ID ti nikto nepovie čo je s tvojím účtom.
     
  3. babycuneo.

    babycuneo. User

    ID Vám nepovím, jen nick mám a popis učtu ID sem si nezaznamenal :/
    Tedy pokud by mohly tyto údaje stačit :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Bez ID ti tu nič nepoviem. Ešte by ti vedeli poradiť na podpore hry , ak by si vedel aspoň svoje BIG číslo.
     
  5. babycuneo.

    babycuneo. User

    a je to big číslo na všech serverech stejné? Nejde mi to totiž na cz1 a bohužel ty sms se starým BIG už nemám :(
    Teď jsem si všiml že po neuspesnem prihlasenim je tam login....Error=calm down :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Nie, BIG číslo je na každý server iné.
     
  7. babycuneo.

    babycuneo. User

    A když napíši na podporu email s nickem , a server zjistí mi id?
     
  8. Korben

    Korben User

    Nie nezistia, ID a BIG čísla sú jediné identifikátory účtu.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Jen mě napadlo, jestli jsi si třeba někdy neudělal obrázek (PrintScreen) třeba svého vybavení v inventáři. Pokud ano, pak by jsi na něm mohl své ID najít.
     
  10. Zeus

    Zeus Guest

    Každý hráč by si měl svoje ID někam napsat,protože pokud přijdou problémy,tak bez ID se nedá nic dělat!!
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Tému považujem za dostatočne zodpovedanú.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.