jessieho ochota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, 15/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kedze si mi locknul temu skorej, ako som sa stihol vyjadrit k tomu, co si napisal, tak to napisem sem...toto si napisal ty:
    Už niekoľko krát sa stalo, že nebola zľava pri dvojnásobku alebo pri špeciálnych odmenách, kedže som aktívne hrával.

    hral som kazdu akciu, ked boli dvojnasobne odmeny z bran a ani raz sa nestalo, ze by nebola zlava.....a ked ti vadi, ze sa niekto spyta nieco ohladom toho, ci budu zlavy alebo nie, tak tu nemas co robit ako moderator, pretoze vy ste tu od toho, aby ste hracom pomahali a odpovedali na veci, co sa tu oni pytaju.....
    pozri sa na turecke forum, naschval som sa tam pozrel, ci tam niekto nepridal nejaky taky prispevok, ze preco niesu zlavy a nasiel som to tam....hrac sa pytal ci budu zlavy na brany pocas akcie dvojnasobnych bran.....a ani jeden z tych moderatorov tam nemal blbe pripomienky a nevadilo im to, ze sa to hraci pytaju....
    takze opät sa ukazalo, aku mame my uzasne forum a ochotnych ludi.....a ze ked niekto hlada odpoved, tak sa ma radsej pozriet inam, lebo jessiemu vadi, ze sa tu niekto na nieco spyta :D
    ked ta to nebavi, tak sa na to vykasli radsej a nabuduce skus pockat s tym locknutim temy, kym sa k tomu aj hrac vyjadri

    a je mi jasne, ze za toto dostanem ban, ale to je jedno, radsej si najdem uz odpoved inde, lebo tu sa odpovede nedockam, len priblblych poznamok jessieho.....keby sa tu niekto predomnou pytal na to iste, tak nepoviem.....ale vsetci sa divili, preco su zlavy a nikto to sem nenapisal, tak som sa spytal.....omluvam sa, ze som vobec nieco po vas chcel :) :D
     
    Naposledy upraveno: 15/10/16
    °°INDY°°. tohle ocenil(a).
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU neviem prečo musíš zakladať novú tému na miest toho aby si mi to napísal do mojej témy Jessie kde si každý po prečítani môže urobiť obraz o mne alebo o nás.

    Ja som ti tam ale nenapísal, že sa pýtaš blbosti, že sa pýtaš zbytočnosti, nepýtaj sa to a pod. Mod ti odpísal, hráči ti odpísali a ja som ti odpísal následovne

    kde som jasne napísal, že stále je niečo zlé z vašej strany, dokonca som ťa tam ani nespomínal a hovoril som to všeobecne pretože to ste posledné 2 dni všetci na chatoch robili. A následne som ti odpovedal, že akcia nemusí byť stále v spojení so zľavou a pod.

    Takže si prekrúcaš moje všeobecné interpetovanie na seba, akoby som ti zakazoval alebo ťa "zosmešňoval" prečo sa pýtaš na fóre. Si prečítaj čo som tam písal ešte raz. Jasne som skritizoval, že sa ako komunita stále na niečo sťažujete a neni vám nič dobré, a následne, že nikde neni napísane, že akcia musí byť spojená so zľavou.

    Pre mňa za mňa si to impretuj ako chceš ďalej, to aj tak väčšiná z vás robí po facebookoch a chatoch a pod. a prekrúca všetko po svojom.

    Viac si píš do mojej témy ak máš niečo na mňa alebo na podporu ak máš sťažnosť. Ak nemáš konštruktivnu kritiku a feedback na moju prácu, nemyslím si, že sa máme ďalej o čom baviť.

    Vyriešené
    LOCK.

    PS: zlava na brány jedná sa o konverzáciu z tejto témy, kde si každý môže už urobiť svoj názor
     
    Naposledy upraveno: 15/10/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.