Jméno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CR7DSA, 27/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CR7DSA

    CR7DSA User

    Zdravím..Chci se zeptat...Měl jsem účet... CZ2 ale někdo mi ho ukradl...Změnil i jméno ve hře tak ho nemohu najít.Může se někde najít to jméno ? ....Napíšu vám klidně původní jména :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Nie nemôžeme. Pokiaľ nevieš ID alebo BIG číslo účtu, tak ti ho nikto nenájde.
    Účet ti nikto len tak nemôže ukradnúť. Musel si niekomu dať svoje údaje, alebo si sa prihlasoval tam kde si nemal.
     
  3. CR7DSA

    CR7DSA User

    ID : 62227855

    Mělo by to být ono...Mám jedno staré video a nejde to moc rozluštit...
     
  4. Korben

    Korben User

    CR7DSA Napíšem to takto. Ak ti niekto ukradol účet, tak jediné čo môžeš urobiť, je krádež hlásiť na polícii. Dôvod je ten, že účet sa nedá ukradnúť bez toho aby došlo k zmene emailovej adresy , ktorú musíš potvrdiť vo svojej emailovej schránke.
    Tak že ak sa ti tam niekto dostal, tak sa jedná o trestný čin a teda sa to musí hlásiť na polícii.
    Potom bude polícia kontaktovať BP a účet bude trvalo zblokovaný.
     
  5. CR7DSA

    CR7DSA User

    Ale já bych chtěl jen vědět to jméno :) účet prostě nemám a mail nevím...Je to účet starý 4 roky...Prosííím
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  6. Korben

    Korben User

    CR7DSA Kedy ti ten účet "ukradli" ?
     
  7. CR7DSA

    CR7DSA User

    Je to tak měsíc ....
     
  8. Korben

    Korben User

    Prečo chceš vedieť meno až po mesiaci? No meno ti tu nikto nepovie. My nevidíme či sa jedná alebo nejedná o tvoj účet a myslím že ti to neprezradia ani na podpore hry, keďže účet nemáš pod kontrolou a nieje ani na tvojej emailovej adrese.
     
  9. CR7DSA

    CR7DSA User

    Když sem dodám fotky + videa ? ... Jen chci vědět jméno abych si s nim ve hře mohl promluvit...
     
  10. Korben

    Korben User

    Fotky a videa nie sú dôkaz. Ak si mal účet 4 roky, tak by si mal mať odkaz aspoň na svoj profil. Tak by si vedel meno. Videa a fotky sa dajú zohnať kdekoľvek na nete.
    Jednoducho , informácie o účtoch tu neposkytujeme.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Pre neaktuálnosť LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.