JP aréna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý den při warpu se mi sekl darkorbit, vše jinak jelo. Tak jsem obnovil okno a jsem bez arény dá se tomu nějak rychle pomoct?
    V deníku nemám sestřelení ani nic podobného.
    Díky
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel neda a nejsi sam komu se to stalo.
    Problem bude nahlasen na BP a zrejme se bude jackpot opakovat.
     
  3. Infinity

    Infinity User

    Nejspis neda me to udelalo uz treti JP po sobe, vzdy me to tam hodi a vyhodi a jsme bez JP. Takze je zbytecne se rozcilovat, protoze BP chybu neuzna. Nema cenu se ani prihlasovat.
     
  4. Hector

    Hector User

    hmm díky a co teď mám týden nebo měsíc čekat s boosterama?
    opravdu mě to tentokrát mrzí 2400 lidí bylo by to rychlé a jak jsem se připravil i bezbolestné ;-)
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Hector a proc se ucastnis,kdyz stejne vyhrat nemuzes?
    Jako *** user nemas stejne narok na vyplaceni vyhry.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  6. Hector

    Hector User

    Sranda? Férové bitvy? Aspoň na mě nevyskočí 10 lidí z masku z pod cuba
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne sa zial toto iste stalo,ze mi to v case prenosu na specialnu mapu seklo v hre,tak som siel par krat relog a ked ma to konecne tam hodilo,tak som videl jak po mne uz ide tipek a samozrejme kym som sa zorientoval,tak som nemal sancu bo miesal za 200 litrov a stity mal tiez vo velkom,ale to je jedno,proste to len dost zamrzi,ze clovek si vydrazi za nemale kredity boostre,pokupi vsetko mozne a skonci to takto.Vyuzit tie boostre moc nevyuzijem,kedze na GE2 za MMO neni pomaly co lovit,co uz.Snad sa uz raz prihlasim do takej areny,co bude mat bezchybny priebeh jak minule ;)
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    JP aréna z neděle 8.12.2013 se bude opakovat tuto neděli 15.12:2013.Byly nějaké problémy,proto si to zopakujeme.
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Myslim ze to je vyresene a uzamknute.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.