JPA/SPOJENÍ SERVERŮ CZ1.2.3-JACKPOT ARENA -COMEBACK/JPA/

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °¤ßuRtOn¤°, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1/ Rád bych vědel proč do hry pořád přidáváte nové věci a vznikaji jen bugy chyby ...lagy...
    proč radši neopravite staré chyby nebo proč radši neopravíte úkoly

    2/ proč nespojíte servery??poslední dobou akce na nic ...rsb k výrobě gg rovnou můžete dat do boxu rsb bilou boostry 10 h atd.. vymýšlíte jen blbosti

    3/JPA -Aspon vratte jpa výhra může být menší ale to je pro vás moc

    ano vím tohle se nepošle dotyčné osobě aby se to řešilo

    bp chce jen peníze tak dává pořád mega happy hour .....
     
    rada1967, **rozárka** a leosacek tohle ocenili.
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Přidávaj věci aby měly prachy,to že hra je nehratelná BP nezajímá,hlavně když vydělaj.
    A ano,BP furt tvrdí jak jim nejde o prachy ale hlavně že MHH je už pomalu každý den,co si o tom myslet že.
    Ůkoly už nejdou víc jak rok a jak je vydět v BP to evidentně nikoho nezajímá.
     
  3. Borat

    Borat User

    1. Na to by som ti rád odpovedal, ale nemám ako. Dúfam tiež, že začne sa opravovať to čo nejde a to čo najskôr.

    2. Už sa o tom diskutovalo, ale je to náročné a má to výhody a nevýhody. Nevýhodou je, že vysoké hodnosti ako šéf plk., generál jr. atp... by mohli prísť o svoju hodnosť ale by mohli mať aj vyššiu alebo mohla by sa niekomu stratiť pri presune výbava alebo niečo iné. Jasne výhodou a to veľkou by bolo množstvo hráčov na servery.

    3. JPA je stále pozastavena a zatiaľ o nej stále nemáme žiadne info.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ale hlavni pro bp je zapínat happy hour maga happy hour atd..
    hodnosti a ta přidává nejakou schopnost? hodnost se dá dohnat
    oni radši zapnou nebo vytvoří neco noveho než aby neco opravovali
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  5. smoki170

    smoki170 User

    smiř se stim tohle BP neopraví
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také si myslím, že to neopraví. Už víc než rok, nejsou opravené úkoly na nepřítelské lodě hráčů.
    Pokud za tak dlouhou dobu neopravili tohle, proč by měli vůbec něco opravovat? Podle mě, jsou moc líní.

    A pak dají hráčům, tak jak včera 10% booster na čest, aby jim zapchali ousta. Toť jejich řešení. :D
    Jediné co doporučuji, vypnout dark a více se k němu nevracet. :D Neboť to dále tak fungovat nemůže.
    Nakolik to jde se stabilitou DO ještě hůř, než dosud. Právě proto. :(

    Příkladu je mnoho: posledně pokazený spaceball, domrvené takové akce jako helix nebo crazy cuby. Atp.

    EDIT: °¤ßuRtOn¤° pak promiň. Doufám, že Raziel se ku tomu také vyjádři.
    Abych nezapomněl, už se vyjádřil v jiném vláknu: celkovy-vypadek-sluzeb
     
    Naposledy upraveno: 20/2/17
  7. já bych chtěl aby se k tomu vyjádřil sám RAZIEL
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem se zase pobavil...já jsem rád že hra běží...každý má nějaký problém je já nic..každý má lagy,bugy,tutti la frutti a já zase nic...ukoly mě nevadí protože střílet lodě mě omrzelo jen proto že hráči se nedokážou vyrovnat sami se sebou v tom že nabroušená,,bývalá,,podvodní loďka si sesmahne flaxe s jednou lf3 a ještě je mu to k smíchu..dále by hráči měli řešit mezi sebou poctivé lítání s klany,uvědomit si že vlastní firma se nestřílí ani se ,,nevypomáhá,, cizí firmě s dostřelem..měli by hráči vyřešit svuj postoj aby věděli že si mají jako jednotná firma pomáhat ať už to je na portech,akcích nebo střílení npc,dále by si hráči měli vyřešit to že přebírání a osvojování npc taky není košér,měli by si vyřešit otázku toho aby nevyužívali ty bugy ve svuj prospěch,,měli by si vyřešit svoje připojení a stav PC protože hrát a sedět na Fb s nějakou leštěnkou od donalda se strojem který rok výroby viděl v minulém století zpusobuje nestabilitu a lagy vaše oblíbené..dále je tam k vyřešení postoj podvodu s boxíky,skupinové brány,uzavřené JPa jen díky tomu že většině se u toho nechce sedět tak využijí možnsti z odpadkového koše..mám pokračovat???...pokud dobře sledujete oznámení tak zjistíte že se změnila struktura hry protože lidi co se o to starají odešli a přišly nový,protože musejí za provozu vyřešit kodový system serveru a servery samotné jen kvuli hráčum aby netvořily zbytečné příspěvky typu,,co s tím dělají? proč se nejde přihlásit? hra už dva dny nejede?..atd...takže zase chyba na straně hráče..je toho víc ale jenom někteří z vás to pochopí...já si v klidu zahraju,seberu si boxy,systém mi vylosuje,,padání,, předmětu z bran,beden a akcí..co víc chtít..
     
    mechous1, sused.FT.raziel a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    °¤ßuRtOn¤°

    1. Pretože je to firma ktorá musí vykazovať nejaké prími čo sa nedá bez toho aby pribudali nové veci do hry. Ak si myslíte, že hráči neplatia tak ste na neskutočne obrovskom omyle.
    2. Pretože ako Borat odpovedal je to neskutočné zložité. Kvôli tomu bola zavedená cross server zóna. Viac tu
    3. S tým nič neurobíme. Diskutuje sa o tom v každom streame. V JPA sa podvádzalo a budú vymyšľať niečo iné.

    BP dáva MHH a hráči platia. fakt si myslíš, že si nikto v hre nič nekupuje? Si na omyle... Príde nový design za 15eur. Čo si povie kopec hráčov? Veď to je len 15eur a nakúpia. Preto sa to stále pridáva

    Takýchto diskusií tu už bolo kopec a všetky vedú k tomu istému. Bohužiaľ my nemáme odpovede sme taktiež len hráči ako vy. Kedže hru hrajem od 2008r tak aj mňa samotná hra už veľmi nebaví kedže ide až o príliš veľa aktualizácií v hre a pod. Ale každý máme nejaký názor a je len na hráčoch či to budú ďalej hrať alebo nie.

    Už to bolo milion krát riešené a po pravde vždy vznikali hádky a nikomu z nás sa nechcú čítať dlhé názorove príspevky. Každý vie aký je názor komunity a je len na BP ako sa zachová.

    PS. jedná sa o hru z roku cca 2006-8? Viete si predstaviť aký je starý kód? Nedivde sa tomu, že keď sa niečo zmení tak sa zas niekde inde niečo môže pokaziť. Ani vývojari nie sú vševedi aby predvídali všetko... Kedže pracujem v podobnom obore a viem veľmi dobre, že robiť so starým systémom je veľmi zložité a časovo náročné. Kedže sa zmenil hangár tak sa zmenilo správanie lodi, musí sa každá jedná úloha určite prekonfigurovať a pod. to chce ľudí a čas... a keď popri tom MUSIA a áno musia podľa mojho bodu 1 vyvíjať aj iné novinky tak to neni také jednoduché bohužiaľ.

    LOCK
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.