Kajla

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Kajla, 20/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kajla

Kajla User

Ahoj. Jmenuji se Kajla a jsem chat moderátorka. Objevila jsem se jako nová hvězdička, která na vás bude dohlížet z oblohy plné jiných zářících hvězd této galaxie. Jsem objektivní a vstřícná. Mé oči budou bedlivě sledovat vše co se na chatu děje :)

2. *Firefox1*

*Firefox1* User

Vítej mezi gamery - vojáky galaxie, také naše oči tě budou bedlivě sledovat ;)

3. Jupiter33

Jupiter33 User

Vítám tě tady a jsem rád že jsem napsal jako první:) Ať se ti daří urovnat chat, na kterém se hráči utrhnuli ze řetězu.

P.S: já jsem jsi dal taky přihlášku na moderátora chatu, ale nevybrali mě:(:(:(

4. ddavidd11

ddavidd11 User

Vítej.

5. -baghira2-

-baghira2- User

Také Zdravím. Přeji pevnou ruku a železné nervy s těmi, co činí nepořádek a svár na chatu.
    Tolik sexuálnych narážek a jejim podobných vulgarizmů (invektiv) je na cz serverech jako much.
    Ať Tě to nevyvede z miery. Hodně štestí a pevných nervů, budeš je potřebovat.
    Abys pak nezabanovala půlku serveru. :D

6. Korben

Korben User

Kajla, Vitaj a vydrž. :D

Berú len po Jupiter22, ty si až 33. :D :D

7. Kindly

Kindly Guest

8. Jupiter33

Jupiter33 User

nevšiml jsem si že existuje starší verze mě- robota jupitera 33. Asi už je ve šrotu- to výte technologický pokrok:D

9. siux

siux User

10. Věřím, že jsi objektivní. Jistě máš krásné oči a jistě je o Tebe zájem.

11. -Diego-

-Diego- User

12. Kajla

Kajla User

Stále věřím že objektivní jsem, ale posouzení je na hráčích. :D

13. Kajla

Kajla User

14. zdarec1234

zdarec1234 User

Sdílet tuto stránku