Kajla

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Kajla, 20/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kajla

Kajla S-Moderator Team Darkorbit

Ahoj. Jmenuji se Kajla a jsem chat moderátorka. Objevila jsem se jako nová hvězdička, která na vás bude dohlížet z oblohy plné jiných zářících hvězd této galaxie. Jsem objektivní a vstřícná. Mé oči budou bedlivě sledovat vše co se na chatu děje :)

2. *Firefox1*

*Firefox1* User

Vítej mezi gamery - vojáky galaxie, také naše oči tě budou bedlivě sledovat ;)

3. Jupiter33

Jupiter33 User

Vítám tě tady a jsem rád že jsem napsal jako první:) Ať se ti daří urovnat chat, na kterém se hráči utrhnuli ze řetězu.

P.S: já jsem jsi dal taky přihlášku na moderátora chatu, ale nevybrali mě:(:(:(

4. ddavidd11

ddavidd11 User

Vítej.

5. -baghira2-

-baghira2- User

Také Zdravím. Přeji pevnou ruku a železné nervy s těmi, co činí nepořádek a svár na chatu.
    Tolik sexuálnych narážek a jejim podobných vulgarizmů (invektiv) je na cz serverech jako much.
    Ať Tě to nevyvede z miery. Hodně štestí a pevných nervů, budeš je potřebovat.
    Abys pak nezabanovala půlku serveru. :D

6. Korben

Korben User

Kajla, Vitaj a vydrž. :D

Berú len po Jupiter22, ty si až 33. :D :D

7. Kindly

Kindly Guest

8. Jupiter33

Jupiter33 User

nevšiml jsem si že existuje starší verze mě- robota jupitera 33. Asi už je ve šrotu- to výte technologický pokrok:D

9. siux

siux User

Sdílet tuto stránku