Kalendář

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lojza.je.profík, 5/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. proč nejde kalendář?
    ne že by nešel ale nic se vám v okýnkách nezobrazí... :)

    chci vědět kdy je Helix day
     
    Alyctro tohle ocenil(a).
  2. Už se to tu řešilo: #94
     
  3. Karlosray

    Karlosray User

    aspon konečne je v kalendaři neco co vážne potřebuje hrač teto hry , před rokem a předtím a zase předtím kalendař stál za hon.o a furt každej rok bylo v kalendaři to stejne jako loni a předloni konečne nove veci po letech v kalendáři
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Na kalendár mám len pár akcií nemám všetko, BP neposiela čo má takže tam viac menej ani nemám čo vypísať no.

    Lojza.je.profík máš ešte nejakú otázku?
     
  5. Alyctro

    Alyctro User

    kalendar ?? tiež som pozeral , že tam nic nie je ,a ked tam aj niečo je , je to k ničemu ,alebo aj o ničom!!! asi to nema *kto ** nahrat , že ???? tot sa tu už minimalne raz riesilo , že inde je to perfekt podrobne popisane a tu ,, kolega nestihol nahrat , poviem mu :D . Ale tak pohoda, vzdy može byť i horsie :)
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro daj mi link kde to je perfektné urobené a máš tam všetko podrobne vypísane. Pretože zatiaľ mám len veľmi základne akcie, ktoré nájdeš taktiež v hre v klandáry.
     
  7. svi1

    svi1 User

  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    svi1 to su základne akcie, ktoré došli aj mne dnes nič viac ale. K tomu aj tak mi neprišlo všetko a niečo som musel od turcov odpísať. Takže každý má iné informácie, s tým ja nič neurobím. Anglická podpora napr. len dopisuje to čo majú v pravej časti v hre
     
  9. svi1

    svi1 User

    Ano, taktéž německá a poláci tam například nemají nic. To co je ve hře v kalendáři, je vždy jen na pár dnů dopředu. Proto i ty základní na celý měsíc jsou užitečné. Pokud by byla rozepsané časy, bylo by to fajn, nicméně tohle jsme taky už řešili ...
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    svi1 už niekoľko krát, bohužiaľ BP nedáva všetko, turci nejako vedia stále toho viac ale čo narobíme.

    kalendár som dopísal z toho čo som mal a čo som našiel na ostatných fórach, tému považujem teda za vyriešenú.
    LOCK
     
    svi1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.