Kameny v generátorech

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 24/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, ještě v pátek jsem měl ve štítech seprom a v pohonech promerium na několik tisíc minut (obojího přibl. stejně) a dneska už tam nemám nic. Mohli byste se mi na to prosím podívat, jestli se stala nějaká bota, nebo jestli jsem jen něco přehlédl?
    Server cz2, ID 62261149
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak na to by sme sa ti pozrieť nemohli, tento údaj sa nezaznamenáva. Ak píšeš že si tam mal na niekoľko tisíc minút. Koľko to je "niekoľko tisíc" ? 24 hodín je, 1440 minút. Tak že od piatku sa ti kľudne mohlo update minúť.
     
  3. Hector

    Hector User

    A jestli patříš k těm nováčkům, tak kameny v generátorech ti mizí, 24 nonstop, ať hraješ nebo ne ;-)
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Tak to bude asi to, co jsem přehlédl, jestli mizí i mimo herní čas, tak by to mohlo odpovídat (nepamatuji si, kolik tam bylo přesně, řekl bych, že tak 2000 minut).
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Čas "nabitia" kameňmi plynie v reálnom čase ako bolo povedané, t.j. ak nehráš denne veľký počet hodín oplatí sa vždy pred začatím hry vložiť cca toľko kameňov, koľko si schopný v ten deň spotrebovať. Myslím na generátory kde ide o čas, nie množstvo.

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  6. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nemám, můžeš to zavřít. Asi se to naučím psát rovnou, když mi bude vše jasné, abyste to nemuseli znovu rozklikávat a psát vaší obligátní frázi "zodpovězeno, (uzevřeno, ) LOCK" ještě do dalšího příspěvku :D
     
  7. Korben

    Korben User

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.