Kappa - odměny - dovětek pro Korbena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Miho, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Miho

    Miho User

    .....
    Jednoducho toto sa preveriť nedá, tak ako sa nedá preveriť získavanie predmetov s bední.

    Tohle jsi mohl napsat hned ty chytránku jak jsem po Vás chtěl. Místo tvé včerejší odpovědi.



    Mimochodom, mám informácie, že tu ešte všetci dobre vidíme a tak nepotrebujeme ani veľké a ani zvýraznené písmo.;)

    Takhle velké písmo jsem nepoužil, tak nedělej z komára velblouda ty informácio. To, že bylo písmo zvýrazněné jsem si nevšiml a vůbec to nebyl problém, který se tu řešil.
    Svoje mindráky si řeš doma a ne na hráčích, když neumíš normálně odpovědět.

    Nepotřeboval jsem útěchu, potřeboval jsem normální odpověď nebo pomoc, ale to ty evidentně nezvládáš.
    Jestli tě tahle práce nebaví, tak ji nedělej.

    Ty LOCKu :)
     
  2. Nech Korbena být. Prostě tobě není s tvým problémem pomoci. A když to nejde, tak to nejde ani prověřit a to bys mohl po těch letech hraní vědět.
    Já taky nepíšu na sazku, že už 15 let sázím stejná čísla, tak jak to že nemám výhru.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Miho, pokud se ti odpověď nelíbí, můžeš to napsat slušně bez urážek a narážek. Pokud někomu něco vyčítáš a sám uděláš to stejné a ještě to dotáhneš do extrému, pak jsi ty ten horší. Uvědom si to. A ani smajlík na konci to nespraví. Korben se ti to snažil jen vysvětlit a nevěděl, že to tučné písmo nebyl záměr.

    P.S. Korbene, to tučné písmo vznikne často bez přičinění pisatele. Jakmile zkopíruješ nick a vložíš ho do příspěvku, tak se i mně často stane, že další text píši tučně a musím tučné písmo zrušit.
     
  4. Miho

    Miho User

    Korbene, nechtěl jsem dělat zlou krev, chtěl jsem poradit nebo pomoc.
    Cruenta†Ultionem tohle mi stačilo odpovědět hned na začátku a mohla se ta debata zavřít. Sazka je super srovnání s DO.
    TRIXT nelíbí se mi, když se o mě někdo otírá a v životě si to taky nenechám líbit.

    Kdo se cítí dotčený a potřebuje omluvu, tak se mu omlouvám.

    Konec debaty a doufám, že už bez dalších komentářů.

    Děkuji



     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Miho: Je dobře, že se omlouváš, je to krok správným směrem. Zkus si ale ještě jednou (a bez emocí) přečíst Korbenovu odpověď. Zjistíš, že se o tebe vůbec neotírá, ale naopak ti to vysvětluje. Jediný problém je to nedorozumění kolem tučného písma, ale i on ti tam dal smajlík, který i ty rád používáš.
     
  6. Korben

    Korben User

    Miho Ja to práveže na rozdiel od teba zvládam až moc dobre. Ja nie som zamindrákovaný a zakomplexovaný ako ty. Ja na rozdiel od teba hrám túto hru pre zábavu a neriešim si svoje komplexy na fóre. Ak mi hra nejde, tak robím niečo iné, ak mi z brány nepadne , to čo je ako doplnok a viem že to padnúť nemusí, tak to opäť neriešim na fóre, lebo to beriem ako skutočnosť. To čo z brány máš dostať, to si dostal .

    Pozri sa láskavo na svoj prvý príspevok.
    Ty si sem prišiel riešiť svoj komplex, ty si sem prišiel rozčúlený, ty si tu písal zvýrazneným písmom ,ty tu kopeš okolo seba.

    Okrem toho ja nevidím čo si ty zrovna myslíš, tu sa komunikuje písaným textom a písaným textom sa dajú vyjadriť emócie a tak ja sa tu riadim tým čo čítam a tým ako to hráč napíše.

    Ak niekto píše zvýrazneným textom , tak to znamená ako by si pri rozhovore zvýšil hlas. Tak že sa najprv pozri na seba čo tu stváraš. Ja som svoju odpoveď napísal ako každú inú, použil som tam aj smajlikov , ktorý tiež o niečom nasvedčujú.

    Tak že si prosím prečítaj Jak správně přispívat na forum .

    Toľko k tvojmu prvému príspevku.
    ----------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------
    TRIXT Ak by mi to napísal tak ako si to napísal ty, tak by som sa mu za to ospravedlnil. Ospravedlniť sa nemám nikdy problém, ak pochybím. :)
    ----------------------------------------------------------------------
    Miho Ja vždy odpovedám podľa tónu textu pisateľa a ten tón textu dosť beriem do úvahy . Omlúvať sa nemusíš, to nepotrebujem, mne stačí, ak zmeníš svoj prístup a emócie necháš pred bránami fóra.

    Považujem za vysvetlené

    Uzavreté, LOCk
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.