Kappa - odměny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Miho, 24/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Miho

    Miho User

    Žádám o prověření připisování odměn za brány Kappa na mém účtu.
    Mám odstřílených 68 bran Kappa a z nich stále pouze 8x design Hercules. LF4 nevím.
    Tahle stupidní procentuelní pravděpodobnost je šílená. Poslední design jsem dostal někdy z 50 Kappy, jestli ne míň. Kolik jich mám ještě udělat? Už mi z toho tečou nervy.
    Celá hra je postavená na možná, asi tak, něco a podobné termíny. Skoro nic už tady není na jistotu. Jo jediný nákup uridia je jasně stanovený.
    Nepotřebuji žádné výsměšné a jinak povzbuzující odpovědi typu střílej dál a vždyť to dělat nemusíš. Nemám zájem být v první 10. v počtu Kapp
    Buď to zkontrolujte nebo napište, že to nejde. Nic jiného mě nezajímá.
    Sorry za ten tón, ale jsem už fakt vytočený.

    miho=©®=viking™
    server GE1
     
    Naposledy upraveno: 24/9/14
  2. to robis iba v jednom kuse kappy? ci robis aj ine brany?
     
  3. Miho

    Miho User

    Už jenom Kappy, jiné brány nepotřebuji. Ale zkoušel jsem i tohle neboj :) nejen tohle, zkoušel jsem to s různýma designama na Goliath, s vyjmutýma designama Havoc a Hercules z letounů, 2x umřít u Falkona dokoupit život, umřít potřetí a pak ho zabít a xy dalších "zaručených" návodů :) :) :)
    Chci prostě jen prověřit, že to funguje normálně, protože už jsem bezradný a nebaví mě hrát hru na kočku a na myš a být ta myš.
     
  4. Korben

    Korben User

    Miho Je niekde napísané že musíš dostať dizajn ? Tam jednoducho nieje čo preverovať.
     
  5. tak asi mas smolu zatial :/
     
  6. Gelda

    Gelda User

    Návodů na to jak dělat Kappy je mnoho a mnoho a všechny budou smyšlené " fantasmogorie " které hráči za ty roky vytvořili... Já osobně mám 5/31 a kappy jsem vzdal ! Nebudu tu dělat blázna půl roku a dělat kappy :D Fakt ne. Přesně jak říkáš ta pravděpodobnost je směšná... Bohužel je to něco s čím nic neuděláš... Znám hráče kterej má nyní 8 / 10 :D Ty máš stejně Herculů a o 58 kapp víc :D Tohle je dúvod být skutečně naštvaný. Bohužel si nepomůžeme nikdo...

    Buď to vzdej... Investuj do RSB, EMP a jdi si vybít vztek na mapy a nebo pokračuj. Poslední možnost je založit nový účet a snad tam bude větší štěstí... Toto mi bylo kdysi řečeno zkušeným hráčem. " Je to účtem, rozjeď si jinej " :D
     
  7. Je to nešťastím proste no... napríklad ja tiež žiadna sláva mať 21 kapp a len 2 herculesy a poznám fakt aj takých hráčov čo majú 16/10... na to radšej ani nemyslím ak si chcem udržať chladné nervy, ale vzdávať to tiež netreba kedže ti môže (a nemusí) padnúť 10 herculesov posebe :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Miho pročti si FAQ k této GG, následně zjistíš, že se s (cituji) touhle stupidní, procentuelní, šílenou pravděpodobností budeš muset smířit.
     
  9. no mam tez smulu na ziskavani odmen z kappy udelal jsem zatim 9 kapp a stoho 1lf4 a jinak nic takze asi budu muset udelat 100 kapp abych ziskal full hercul mazec
     
  10. Miho

    Miho User

    Korben, není tam napsané že musím, ale že můžu získat design a já chci prověřit jestli to není nějak seknuté, protože mi padají dlouhou dobu jen zbývající možnosti. Podle mého je co prověřovat. Jestli se ti to nechce prověřit , tak raději neodpovídej. Děkuji

    Gelda založit nový účet a nacpat do něj to co do toho? Neblázni :) Druhá část už je lepší, protože o tom by tahle hra měla být, o střílení hráčů (akční vesmírná střílečka). Místo toho se tady skoro všichni hodí za výbavou a lodě střílí bývalí booteři a jiní šťastlivci.

    Zafode, náš prezidente galaxie, tuhle hru hraji cca 5 let a DO bibli mám v oblíbených položkách, vím co je tam napsané ;)
    Ale asi mi nezbude opravdu nic jiného, než se s touhle stupidní, procentuální, šílenou pravděpodobností muset smířit.

    Prosím o zámek, nic kloudného se tu stejně nedozvím.

     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    MY tu nie sme na to aby sme ťa ukľudňovali. :D Tu dostaneš odpoveď tak ako to je. Ak tvrdíš že dlhú dobu ti to nepadá, tak mne teda dizajn padol aj keď to bolo niečo pred viac ako mesiacom, ale padol.
    Jednoducho toto sa preveriť nedá, tak ako sa nedá preveriť získavanie predmetov s bední.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.

    Mimochodom, mám informácie, že tu ešte všetci dobre vidíme a tak nepotrebujeme ani veľké a ani zvýraznené písmo.;)
     
    PetriCZech™ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.