Kappa|život

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BulldockCz, 17/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BulldockCz

    BulldockCz User

    Dobrý den,mám postavenou kappu a kvůli výpadkům internetu jsem už 2x umřel,tudíž mám 1 život a nejde mi koupit další.Klikám v bráně na zakoupit a nic se neděje,můžu dát akorát storno+mi to píše ,že cena za koupi života je 10 000U,ale já mám 25% slevu.Děkuji
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    podobný prípad sa už riešil ,ale bola to Gamma.Zatial do nej s 1 životom určite neskáč.Preved údržbu pc cc cleanerom.Ak systém vyhodnotí chybu na strane prevádzkovateľa,životy ti budú vrátené,ale to zistíš až zajtra.No a teraz je v bránach nátresk,ak máš náhodou slabšie pripojenie,odporúčam robiť brány v nočných hodinách
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  3. BulldockCz

    BulldockCz User

    Na to nemám čas,dnes končí double GG bonus akce,takže ji udělat musím..,vlastně jsem to risknul a se strachem ji dokončil :-D Na 100% vím,že není chyba u mě,údržbu mám kompletně provedenou a stejně mi to nešlo zakoupit ,a to ani v jiném prohlížeči (firefox,chrome). Za mě je to vše,ale s tou chybou byste měli něco udělat. :)
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    BulldockCz netvrdím,že chyba je u teba,bola to len jedna z možností .Riskol si to a vyšlo to,keby si však pukol,brána je v ťahu a bola by to tvoja škoda.V bránach je nátresk a preto to môže horšie ísť a bonus akcia bude zrejme aj na budúci výkend
     
  5. Gahan

    Gahan Guest

    -baghira2- nedávej sem nic co není potvrzené . To že to jedna babka někde napsala neznaméná že je to pravda a toto není absolutně potvrzené .

    Post zmazán .

    Edit : nákup gg života není možný bohužel je víkend a nefunguje více věcí takže se musí vyčkat a ani netuším zda je problém hlášen .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -baghira2- naposledy, tohle je oficiální fórum a tím pádem tu budou jen oficiální informace. Žádné informace z jiných než přímo oficiálních zdrojů BP tu nemají co dělat a do budoucna to už budeme odměňovat body.

    Toho hráče na en fóru si klidně sledujte, jen 2 věci. Neberte jeho informace za stoprocentní, protože jeho zdroj určitě 100% není, a netahejte to co vyhrabe sem na fórum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.