Podpora Kde je -baghira2- ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 26/6/19
    bhagira222, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Notak lidi proc Se nemůže mluvit o těch problemech spolu a davate ban za jakože spam a nebo lock jako duplicitné téma máte nějakou cest a hrdost pro spravedlnost když už děláš moderátora ? :)

    -baghira2-Ikona fóra
    Pokým viem zatiaľ som ešte nemal tú česť, sa Vám plne predstaviť.
    Som len obyčajný 38-ročný človek, ktorý nijako zvlášť nevyčnieva z davu.
    Akurát ma na brade strnisko, ktoré si raz do týždňa svedomito oholí.
    Meno a mesto, však si naďalej ponechám v rámci svojej anonymity.
    Nakoľko ten príbeh, potom vyznie trochu viac tajomnejšie a reálnejšie.
    Myslíte si o mne, čo chcete.
    Ale vedzte, že "Ani knihu nemôžeme súdiť, len podľa jej obalu!"
    Takže, predsa len to bude mať, ten typický závoj záhadnosti.

    Prezradil som síce, že moja minulosť je plná smútka a je temnejšia ako bez-mesačná noc.
    A začalo sa to práve počas jednej takejto bez-mesačnej noci. Vo vidine keď sa mi pred
    32 rokmi prihovoril čierny panter slovami: "Musíš mi patriť", sa udialo až doteraz príliš
    veľa viditeľných zmien. Krátko na to, som bol postavený pred tajomný vesmír a tajomné
    bytosti napol antropoidná mačka a napol človek ma zasvětili do tajomstva: cti, pravdy,
    vernosti a spravodlivosti. Pod ich múdrym vedením som som sa s nimi učil na ich tretej
    planéte to ako prežiť a zároveň ako správne voliť uvážené rozhodnutia pri boji i proti
    tomu najzákernejšiemu zlu. To boli základy čiže zásady, pre celý môj nastávajúci život.

    A veľmi ma to naučilo, prekonávať výzvy nielen v živote, ale aj v samotnom darku.
    Hlavne nikdy sa nevzdať, pretože nikdy nie je tak zle, aby to nemohlo byť horšie.
    Od svojej mamy som sa naučil aj stáť si za svojím cieľom, ku ktoréme smerujem.
    Slovami: "Chcem, viem, dokážem." Pretože umením nie je prekážky podliezať, ale
    prekonávať ich vlastnou silou vôle. Aj keby boli ktovieako vysoké.
    Len to určí, čím vlastne sme. A nič nie je lepšie ako je mať v žvote vytýčené,
    stanovené a vysoké méty, ktoré sme sa rozhodli raz dosiahnúť a prekonať tak samých seba.

    Toľko vlastne k tomu, teraz však rozhodne prejdem však k veci a bez zbytočného otáľania.
    Celé to však začalo omnoho skôr, už keď do môjho mladého života na školách vstúpili
    prví zlí ľudia ktorí mali opačný rebríček hodnôt a jediné čo ich zaujímalo, bolo
    len to, akým tým druhým vlastne ubližovať.. Bez zbytočného pozlátka a s chronologickým
    poradím, to bude postupne nasledovať. Ak by ste sa to náhodou pokúsili preskakovať
    a čítať len medzi 4 riadkami, tak to by ste asi veľmi ťažko a v tom, hľadali súvislosť.
    A unikala by Vám tak, z celého tohto príbehu podstata.:

    Nebudem rozpisovať celý svoj životopis, nakoľko by to zapratalo viac ako 20 tém.
    Ale zastavím sa len pri niektorých životných medzníkoch, kvôli ktorým som sa stal
    takým, akým som práve teraz. Neviem či mám zachádzať hlbšie do detailov, ale ak to
    neurobím; unikla by Vám samotná podstata môjho rozmýšľania, súdnosti a celkovo o tom,
    ako vlastne uvažujem a chápem v celistvosti virtuálny a aj vonkajší svet okolo seba.

    Začalo to od základnej a strednej školy. Šikanovaním zo strany rovesníkov. Dovtedy
    som bol normálny, bezproblémový a dôverčivý chalan. Bez akejkoľvej príčiny ma tam
    niekoľkokrát zbili deti hokejistov. Ani na strednej škole to nebolo o nič lepšie,
    istá učiteľka praxe Irena Klímavá zo Strednej školy Pošty a Spojov huckala proti
    mne celú triedu v ktorej boli čisto iba dievčatá. Jediné čo mi ostávalo po konci
    vyučovania, čo najrýchlejšie sa zbaliť a utekať čo najďalej od nich preč na autobus
    a s ním rovno domov. Nakoľko nemali žiadnu úctu a v šatniach bili taškami a niektoré
    z nich boli robustné ako mužatky. V tej dobe som však bol chudý, štíhly, a vrtký;
    takže ma mimo školy, neboli schopné dohoniť. Vďaka tomu, že boli viac pri tele.
    Boli to veľmi trpké časy. Na Strednej škole Dopravnej to boli
    problémoví a nespratní nevzdelaní rovesníci čo sa zaúčali rozumieť chladničkám.
    A zároveň to boli aj neurvalci - bitkári, ktorí nikoho v tej dobe, nenechali
    bez následkov hrubosti, násilia a bitiek. V skrátke, na pokoji.

    Napokon som však skončil medzi 11 najlepšími v roku 2000 na Strednej škole Stavebnej,
    kde som úspešne dokončil štátnu maturitu s čistými jednotkami ako technicko ekonomický
    administratívny pracovník, medzi predmetmi ako Účtovníctvo, Marketing, Hospodárska
    Korešponecia, Právna Náuka, Príprava Stavieb, Ekonomika a Sekretárske Práce.
    - Vtedy som spoznal Evu, do ktorej som sa bezhlavo zamiloval ako 21 ročný.
    Mala vtedy 23 rokov. Bolo to pri obchode Astória, keď sa ponáhľala späť do Štátnej
    Vedeckej Knižnice. Už z očného kontaktu som vyčítal, že jej nie som ľahostajný.
    Zobral som jej na ten moment knihy, aby len tak nemohla odísť bez najmenšieho
    vysvetlenia. O rok na to, sme sa vzali.

    Podrobnosti okolo toho snáď popisovať nemusím. Roky plynuli ďalej a trvalý vzťah
    neusínajúcej lásky bol rovnako silný ako vtedy po prvý raz, pred Astóriou. Ale čo
    čert nechcel, priniesol smútok aj do tak šťastného vzťahu. 3 júla 2007 veľmi tíško
    skonala na oddelení ARO v Poliklinike Juh. Príčinou bol mozgový infarkt, ktorému
    predchádzala horúčka. Horúčka však nemala dlhého trvania, pretože som sa od nej
    nepohol ani na krok a denne jej dával studené obklady na čelo a pod kolená nôh
    studené zábaly. Neraz som od smútku zostal pri nej a prebdel niekoľko nocí.
    Pral a pomáhal jej meniť pyžamá, nakoľko z tej horúčky bola celkom vyčerpaná.
    Ako vždy na druhý až tretí deň, som ako obvykle nad smútku z jej stavu, zaspal.

    Avšak najväčšiu chybu urobil profesor Miroslav Mydlík, ku ktorému chodila v
    poslednú dobu (r. 2017) na dialýzu. Veľmi dobre vedel, že mala dedičné
    polycystické obličky a v rámci nich tromby. Tie potom kolovali po celom
    krvnom obehu a v osudný deň 29 júna 2007 sa jeden z trombov bohužiaľ
    dostal do jej zadnej časti mozgu. A prestala vidieť ókolitý svet vlastnými očami.
    Pamätám si len na jej hrozné slová: Nevidím, nevidím.
    - Tvrdil mi, že má jej dialýzu pod kontrolou; ale v osudný deň ju rozhodne nemal.
    Avšak 3 júla 2007, krátko po tom ako zomrela; sucho skonštatoval v množnom čísle:
    "Nepredpokladali sme." - To už bolo na mňa priveľa a zanevrel som na neho.
    Odišiel som plný žiaľu s tým, že už nikdy vo svojom živote, ho nechcem vidieť.
    - Do poslednej chvíle som živil nádej, aj keby sa prebrala po tej mozgovej príhode;
    aj napriek tomu, by som ju miloval naďalej, takú akou by po tej mŕtvici zostala.

    Jedávali sme spolu z 1 taniera, smiali sme sa spolu, a toho dňa pre mňa sčernel celý svet.
    Ani som nemal chuť naďalej bez nej žiť. Pomýšľal som na to, že si siahnem na život.
    Ale ešte aj v tej chvíli myslela na mňa a povedala mi hlasom svedomia: "By som to tak nechcela"

    Od tej chvíle som sa stal iným človekom. Avšak jej smrť ma poznamenala a zlomila úplne.
    Postupne som sa stal zatrpknutým a zahorknutým človekom, samotárom ktorý sa rozhodol
    navždy toto tajomstvo vziať so sebou do hrobu.
    Sľúbili sme si lásku až za hrob. Pokým budem žiť, v mojom srdci nikdy nebude priestor pre inú.
    V ňom bude zapísaná navždy. Odvtedy som sa začal starať sám o seba, platím účty za byt, za dom.
    A všetko čo s tým súvisí, si platím sám. Akurát clivota ma ubíja. Ani práce v domácnosti ma
    nevedia zbaviť tejto pochmúrnosti a úplnej skleslosti na duchu.

    Po troch rokoch, ku sklonku roku 2010 udrela na mňa táto depresíva v plnej sile. Len horko
    ťažko som sa ubránil slzám. Avšak v januári 2011 som po prvý raz navštívil Darkorbit a začal
    si tam vytvárať vlastný virtuálny svet. Kde nie je toľko bolesti ako v tom reálnom. Začínal
    som ako piranha na cz1 pod vlajkou mmo. Kto by nepoznal tú krutú dobu autíčkárov, keď sa
    nemilosrdne a vo veľkom strieľalo do začínajúcich. Hlavne eic mali tú drzosť strieľať do
    novo-príchodzích na ich x2 mapách. Ecthelion patril medzi nich, hoci viem, že to sem nepatrí.

    Dostal som sa ku darkorbitu úplnou náhodou, surfoval som na webe začiatkom januára 2011 a kutral
    popri svojom záujme, systematike zoológa (systematiku cicavcov) aj niečo iné, nejakú málo známu
    hru a narazil som na reklamný banner darku. Klikol som zo zvedavosti a vyhodilo mi prihlasovacie
    okno. Keďže som mail v tej dobe už mal a ten istý ako teraz, bola to len otázka niekoľkých minút.
    Ako prvý bol tutoriál na cz1. A už som začal plniť prvé levelové misie. To bol môj úplne prvý
    kontakt s Darkorbitom. Vďaka tomu smútok vo mne utíchol a s vytváraním vlastného vnútorného
    sveta, som sa ním nechal úplne celým pohltiť.

    Reálny život však bežal ďalej. A vďaka darku, som až tak často neprepadával tým častým ťažkým
    stavom depresií ako dosiaľ. A vydržal mi tento stav až do 18 januára 2014.

    Malo to však trhlinu, ako málo skúsený hráč, som mal dosiaľ prihlasovacie údaje na svojej
    mailovej adrese, ktoré mi boli 19 januára 2014 z mailu odcudzené. Bola to moja hrubá chyba,
    keď o tom tak teraz a spätne uvažujem.

    Avšak do krutej reality a ku svojím ťažkým depresiám, som sa rozhodne nemienil vrátiť.
    Takže čo už, šiel som do darku aj po druhý krát a už som u neho natrvalo zostal.
    Odvtedy prihlasovacie meno držím vo svojej pamäti a prihlasovacie heslo zašité uprostred
    jedného textového dokumentu v PC medzi svojou systematikou cicavcov a pre istotu ešte
    aj na malom kúsku papierika pri svojom PC. A poriadne silné aj so symbolmi.

    Najlepší bol však prvý moment na darku. A silní elitní hráči z vlastnej firmy, ktorí sa
    slabšieho začínajúceho okamžite zastali. Boli to hlavne šťastné roky 2011, 2012 a 2013.
    Aj napriek autopilotom, ktorí vtedy, väčšine pilotom veľmi strpčovali život.

    Avšak 20 januára 2014 som však začal na darku na novo a od nuly ako hráč -baghira2-
    ako ma poznáte už teraz. Na cz1 som si opäť zopakoval, to čo som už poznal; ale konečne
    s vengeance. Zo slabej lodičky, ktorá najprv lovila streunery a lordakie; sa postupne
    aj keď veľmi pomaly, vyvíjala sa postupne oveľa silnejšia loď, než akou bola v ranných
    začiatkoch. Už v júni 2014 som sa odhodlal na prvý polnočný lov na irisového golíka,
    ktorý bol vtedy oveľa väčšia hrozba akou bola moja loď. Zaútočil som vtedy nečakane,
    nevypočítateľne ľstivo a z masku. To predurčilo lovecké taktiky a môj súčasný spôsob lovu.

    Do decembra 2014 som už mal ráz 8 stíhačiek a úplne full LF3.
    V januári 2015 som však nutne musel prestúpiť z mmo ku vru. Po prvýkrát vo svojej
    histórii som musel vymazať všetké svoje kontakty z radov mmo. Dodnes neviem, ktorý
    z nich intrigoval a prezrádzal moju polohu nepriateľovi z radov vru, nečestnému
    ničomníkovi CBR900. Túto zradu firme mmo som nikdy neodpustil a aj napriek tomu,
    nemám to srdce po nich strieľať. Taktiež to bol aj dôvod zrušenia vlastného klanu,
    nakoľko už vtedy klan, pod ktorého spadal CBR900 vyhlásil war. Nakoľko som po členoch
    firmy vru odmietal strieľať už dávno predtým, keď som býval mmo. Aj napriek waru,
    kvôli nekalostiam hráča CBR900 som odmietal strieľať po vlastnej firme, teraz už ako
    vru. Vždy to bola moja neochvejná lojalita a čestnosť vlastnej firme vru, pod ktorú
    aj momentálne patrím. Na čo som aj dnes patrične hrdý. A keby nebolo intrigánov
    z radov mmo a špatnosti hráča CBR900, nemal by som dôvod prestupovať a teda
    meniť firmu. Okolnosti, a to ako sa zachovali v podstate voči mne; ma k tomu
    a teda prinútili. A práve preto neraz firme mmo, vyhadzujem na oči ich intrigánstvo.
    Hoci sa ani dnes neznížim na ich úroveň a ku tomu, aby som po nich vôbec strieľal.
    V podstate, mi o to, nestoja.

    V apríli 2015 konečne som sa dočkal na cz serveroch lode Pusat. 20 apríla 2015 už naisto.
    Bankovým prevodom od BP. Na lovenie nepriateľských veg a spearhed priamo ako stvorená.
    Avšak akcia halloween 2015 už bola prelomová, vtedy som si zadovážil JOB muníciu a
    uber rakety. S nimi som na Skolla 10 decembra 2015 na cz1 konečne udrel. Bolo to o
    01:00h v noci. S prvými mrazivkami bol lov nepriateľských eic v roku 2016 o to ľahší.
    V lete 2016 som si zadovážil bankovým prevodom ešte viac urídii, aby som mal dosť
    na formáciu dvojité kolo a aby mi aj nejaké zostalo. Odvtedy som už hrdým vlastníkom
    formácie bicykel.

    Vtedy som už začal updatovať aj prvé 3 LF4.
    Ktoré som ešte koncom roku 2016 dostaval na 16 úroveň. Ďalšie 3 neupdatované LF4 pribudli
    v marci 2017. A na záver 1 hyperplasmoid 23 júna 2017 zo slnečného kalendára. Tým by som
    uzavrel celú tú chronologickú postupnosť. Ktorá sa rovnako opakovala aj na serveri GE6.
    Teda tieto dva servery cz1 a GE6 boli od začiatku, mojou srdcovou záležitosťou.
    - Nakoľko ma baví na každom serveri postupne začínať od piky, s postupom času som pribral
    aj ďalšie servery, ktoré občas oprášim. cz2, cz3, GE7, GE4, GE5, GA2, US3 a najnovšie GA5.
    Ale aj to ma baví, tam hrať len určitú chvíľu. Ako sa povie: "Každé čudo trvá tri dni."
    - Keby som sa musel po spájaní serverov predsa len rozhodnúť: tak len cz1, GE6, cz3 a GE4.

    Furt lepšie ako večne smútiť nad stratou milovaného človeka a vracať sa do krutej reality.
    Preto pojem virtuálny svet Darkorbit a Liga Anjelov II. je pre mňa jediným východiskom,
    do ktorého denno denne utekám.
    Kto nevie, "že lepšie je milovať a stratiť, než nemilovať vôbec" - ten, to nikdy nepochopí.

    Id: 101752083 Server: cz1​
     
    bhagira222, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tobě nestačí, že ti -baghira2- oceňuje tvé příspěvky ze svého multiúčtu?
    Zřejmě opakovaně porušoval pravidla a tak má přestávku, aby mohl přemýšlet, jestli něco nedělal špatně a jak se bude chovat po odbanování.
    Tobě doporučím si přečíst pravidla a V.O.P, potom snad pochopíš, že admini a moderátoři nejsou pracovníci BP a skoro nic nezmění, pouze mohou dbát na dodržování pravidel a kontrolovat účty ti mohou, pokud mají důvod, nebo podnět k prověření a musí ověřit nějaké skutečnosti.
    Dám ti radu zadarmo.
    Opakovaným spamováním a multiposty to sama zde nikdy nezměníš a dostaneš pouze body za OT a pak i ban třeba.
    Jsou témata o kterých se tu nesmí psát a BP je vůči tomu hluché a slepé. Zkus třeba sepsat petici, sežeň podpisy, přeložte ji do němčiny i angličtiny a zašlete z německa na BP doporučeně a počkejte, jaká bude odpověď?
    Tady na foru to nevyřešíš, věř tomu, vím o čem ti píšu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Ahoj Zohan mám dobrý nápad přišel čas obnovit starý obyčej že jak za starých časů moderátor se objevil na mapě v moderátorské lodičce stejně po spojení serveru je jich hodně a nemaji co na práci že by lítaly a ty co na mapě najdou jak botují tak je nezablokuji jak driv nebo ze jim vzali studijní body a upragy ale zablokuji je na měsíc po prvním chyceni ať jim propadne licence po druhém chycení 30% bz a čest po třetím všechnu munici na 0 po 4 studijní body Prometheus lasery a upragy podle mě je to dobrý nápad :) určitě za 3 chyceni by nikdo nešel :D nechápu logiku vzít 30%za to že sestřelis botera sice by to nešlo kontrolovat v branách ale nešlo by to nastřílet na mapách a z toho dělat brány musel by tak i tak posílat :) a nevyužíval by bota na 100%jen v neděli na dvojnásobek odměn z bran a ty klikacky to se dá taky zjistit urcite když se musí přihlašovat nejak přes proxy server nevim víc stačí chtit s tím něco dělat tady nemá cenu něco říkat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/6/19
    bhagira222, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Arya

    Arya User

    RavenDugga, postrádám význam toho vlákna. Pleteš sem jedno přes druhý. :confused: Pokud někdo nasbírá vícero bodů a vyslouží si ban, bude to muset vydržet. Můžeš mu napsat na profilovou stránku, až se vrátí určitě ti odpoví.
     
    -baghira2- a RavenDugga tohle ocenili.
  6. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Ahoj Arya já myslela že když je to diskuzni koutek tak si tady můžou hráči povidat z moderatory rozumím ale mohly by jste lítat na mapách já jsi myslím že moderatoři a hráči nejsou nepřátele ale měly by spolu chtít něco změnit ty nejsi zlá :)
     
    bhagira222, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Arya

    Arya User

    RavenDugga, I forum má svá pravidla. Povídat si můžeš v rámci pravidel fora. Změnit něco by muselo chtít především BP.
     
    -baghira2- a RavenDugga tohle ocenili.
  8. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Já těm pravidlam nerozumím není to něco naschvál proste to napisu nejlépe jak to dokážu z mobilu při práci na cestě z auta je to pro me takový relax celkem mě to baví :)
     
    bhagira222, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Arya

    Arya User

    Vidím, že téma se nám neustále stáčí jiným směrem. OT smazáno a téma uzamknuto.
     
    -baghira2- a RavenDugga tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.