Kde je problém?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 15/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. http://www.speedtest.net/my-result/3440007823
    [​IMG]
    Linux- Lubuntu 13.10, java, flash poslední možné, čištěno po 1 hodině


    Poslední dva dny se mi stává, že při zahájení souboje s jiným hráčem mi zcela spadne internet, vypne se připojení. Můj dotaz je, zda je to tím USB modemem, nebo se ve hře objevil nový podpůrný program. Nestává se mi to při běžných soubojích, jen když jde o soupeře s full havoc, nebo herkules. S loděmi obdobného vybavení, jako mám já, mi internet při souboji nepadá. Vím, že podpůrné programy vy neřešíte, já zas neřeším sestřel, nikoho neobviňuji, jen chci znát váš názor.
     
    Naposledy upraveno: 15/4/14
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ani se moc nediv,kdyz mas takove pripojeni a jeste ti ani nejdou zmerit packety.
     
  3. Korben

    Korben User

    Problém je v tomto prípade hlavne s pripojením. Vysoký ping, buď je neaktuálna java , alebo ti s ňou prehliadač nespolupracuje. Urob si ešte speed test. Počítam že ani to nebude nejaký zázrak.
     
  4. Korbene, úplně nahoře máš link. Doma mám připojení lepší, to ten USB modem :( a opakují se padání při souboji. OK, beru jako vysvětlení, žádné další otázky.
     
  5. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem V tomto prípade musíš očakávať problémy v hre, hlavne pri súbojoch a pri väčšom množstve hráčov. Tvoj internet nestíha spracovať to množstvo dát a tak ti to musí sekať prípadne vidíš to čo nieje pravda a keď sa k tomu pripočíta prípadná strata paketov, tak treba vždy rátať s problémami.

    • 0-50 ms - Výborný Ping (Odporúčaný pre hranie multiplayer hier)
    • 50-100 ms - Chválitebný Ping (Zhoršená kvalita pri hraní hier)
    • 100-200 ms - Dostatočný Ping (Zlá kvalita pri hraní hier, Dobrá pre prehliadanie internetu.
    • 200-1000 ms - Zlý Ping (Takmer nehrateľne pri multiplayer hrách, Dostačujúca pre prehliadanie internetu)
    • 1000+ ms - Nedostatočný Ping ktorý spôsobuje časté internetové problémy s konkrétnym sieťovým umiestnením.
     
  6. Děkuji za odpověď. Nemám další otázky.
     
  7. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.