Kdo je kdo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LukTok, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LukTok

    LukTok User

    Zdravím :)

    Tak tu tedy nejspíš založím první téma, aby se neřeklo.

    Nechápu moc dobře význam této sekce (kdo je kdo - hráči). To se tady může každý podepsat, jak se jmenuje ve hře, jak se jmenoval na starém foře, etc.?

    Nějak moc využití zde nevydím...

    Ale popravdě, nové forum, ačkoli je tedy spojené se všemi, vypadá pěkně a docela i přehledně. Za to palec nahoru :)
     
  2. Tato sekce nejspíš slouží pro hráče aby se zde mohli představit ostatním a podobně, něco podobného bylo na starém fóru ale jen pro moderátory.

    Jednoduše se nejspíš představíš a napíšeš něco málo o sobě když budeš chtít :).
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Já bych jen řekl že tato diskuze, dle mého názoru nepatří do této sekce.

    A když už tu jsem: Tak já jsem Zafod :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Gameboymc

    Gameboymc User

    Haha, Zafod a pro tentokrát nemůže zamykat! Zelenáč fóra! :D
    Tak já jsem Gameboymc a jsem nedovyvinuté náctileté děcko, které tu patlá páté přes deváté, ale doufám že si na mě zvyknete, snad aspoň někdy mluvím trochu rozumně. :D
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Zamykat už nemohu delší dobu, chlape.

    Pěkný začátek OT :D, dostanem bodíky.


    Edit: zjišťuji zda se zobrazuje edit uživatelského příspěvku.Tak zobrazuje, tfuj pěkně hnusně: ,,Naposledy upraveno: Před chvíli,,

    Stěžuji si: Sid mi zamknul téma a já editoval první post. 10 minut práce v čudu, dával jsem mu tam všechny odkazy pro přednostní práci. Tady :D
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  6. Gameboymc

    Gameboymc User

    Aha, tož to se omlouvám za hloupý omyl! Už se to nebude opakovat! :)
     
  7. Sid

    Sid Guest

    Hned jak najdu baterku, já si na vás posvítím. Ty ty ty, dostanete na holou.
     
    Gameboymc a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  8. Gameboymc

    Gameboymc User

    Prosím pane vedoucí, prosím nebijte nás, my za nic nemůžeme, to všechno Zafod, on to způsobil!
     
  9. Ahoj, LukTore, staronovy znamy, rad te poznavam :D Zdravim vsechny zname tvare ze stareho fora :)
     
  10. Kenny

    Kenny User

    Tak já jsem přiletěl na svém tryskáči z CZ2jky :)
    Najdete mě pod jménem Awenger23. :)
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Počky Side, baterku máš ve skříni a pěkně ji tam nech. Fórum je nové, musíš nás nechat trochu vykecat a odzkoušet jeho funkce.

    Moc plóósím, dnes odpouštějte trochu toho OT :).
     
  12. Sid

    Sid Guest

    Ještě že jsem našel klíče, mi teda dáváte v pátek.

    A máte po ptáčkách, našel jsem tu baterku :D
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Ja jen upozornim ze tresty jsou tu jine a pokud budete spamovat,tak vas ucet z ktereho pisete mame na dosah.
     
  14. Cawte :) stare forum hmm bolo tiez fajn niaki extra rozdiel v tomto novom nevidim:D ale je trosku prehladnejsie.Inac ja som †*¤×ĐΛЯK★MØŋ§ŢΣЯפ*†:)
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Vas spam jsem uzamkl a presunul do archivu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.