Kdy se připojíme?:-)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Humanoid84[=Z=], 9/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ortel2465

    ortel2465 User

    restart netrva tak dlouho jen daji restart a je to ne

    bud restartujte nebo tu hru zruste jako Battle star galactika
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/20
  2. Mě to taky nejede ta hra se dostavá na konec své cesty ja si myslím že je čas se smířit že tato hra brzy zemře:D
     
  3. ortel2465

    ortel2465 User

    at udelaj restart od 17 do 18 h ne do haje

    ta uz davno umrela

    mozna delaj restart uz mi nenacita spojeni ale rovnou pise error
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/20
  4. THORAS

    THORAS User

  5. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

  6. THORAS

    THORAS User

    přečti si o čem tady píšeme než začneš psát moulo
     
  7. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    aký som ti ja moula ? :) čo si tu vybíjaš komplexy , chcel som sa podelit , ukrižuješ ma ako ježiša krista ?:D
    čítal som si to celé dvakrát
     
  8. pionyr66

    pionyr66 User

    uz je to trapne ze to jeste neodstranili tu zavadu-fakt uz at mi nepisi do mailu proc nehraju orbit zde maji hlavni duvod hlavne pro ne platit a pak se ztratit -- vlk se nazral a koza je cela-prislovecne prirovnani, ale pravdive prechazim radeji na jine hry ktere hlavne nespravuje BP.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nakolik se v této témě nadále neřeší nic více než výlevy na chod hry, téma uzavírám. Problém je známý všem, pokud by chtěl někdo přispět více, máme na fóru téma na vkládání testů při problému s výkonem hry, které mohou vývojářům pomoci.

    Uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.