kick

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 23/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vysvetlí mi niekto toto? :Administrátor tě vykopnul! Acceptable languages for this server is Czech and Slovak language only. Using other languages in game chat is restricted!!

    Pisal som do skupiny, každý deň píšem do skupiny po anglicky lebo som v takom klane, nepíšem do globalu ale do SKUPINY, poprípade šepkám v angličtine, ľuďom, ktorý sú inej národnosti ako česi a slováci? Čo ma zas toto znamenať?
    V poslednej dobe sa mi to už nepáči, z kuiperky dostanem spearhead ELITE, ktorý už dávno vlastním a som si na 100% istý tým, potom dostanem 2 defcomy a pritom som už jeden mal takže mam teraz 3 defcomy a včera som dostal na chat na hodinu ban a nič som do chatu nepísal odkedy som sa prihlásil cca pol hodiny a zrazu boom administrátol ti dal ban, bad behavior a teraz ešte aj toto...Kto mi to normálne vysvetlí?? Ďakujem
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj tu su moje odpoveďe

    1. Do skupín a podobne nevidíme, takže si musel napísať/šeptať v angličtine, mylím, že kick prežiješ.
    2. Ak si dostal, spearhead elite tak pravdepodobne si ho nemal, ak máš pochybností kontaktuj podporu a ujasnia ti to lepšie
    3. 2x defcom si dostal asi preto, lebo máš dvojnásobok kúpeny alebo sa mýlim?
    4. Ak si dostal ban na chat neprávom, stačí požiadať o unbann tuna na fóre a vieme ti to ujasniť lepšie.

    Verím, že odpovede sú dostatučujúce a prajem príjemnú hru :)
     
  3. I když lidem šeptáš stále se to bere jako porušení pravidel chatu.

    A v KUIPIER bráně nezaleží na tom jestli lod Defcom/Yamato již máš. Je to 50 na 50.

    Prostuduj
    Pravidla chatu

    EDIT: á koukám že Jessie byl o 2 sekundy rychlejší :D:)
     
  4. svi1

    svi1 User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ ještě taková drobnost k té angličtině. Pokud například šeptáš z globalu do skupiny, je to na ban. Psal jsi ve skupině, nebo jsi šeptal odněkud jinud do skupiny?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.