Kino v Skylabe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GodySK, 5/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GodySK

    GodySK User

    Čaute,
    môj darkorbit účet hrám cca týždeň, ale ani raz mi nešlo kino v skylabe. Vždy je tam len čierne pozadie a po pár sekundách napíše, že momentálne nie je dostupné žiadne video. No dnes som zistil, že to bude niečo s počítačom (pravdepodobne). Zapol som darkorbit v škole na informatike a skúsil som to tam a fungovalo to, reklama sa spustila a čas mi skrátilo o 45 minút. Potom som to doma skúsil zase, no nešlo to, znova tam bolo len čierne pozadie. Adblock mám nainštalovaný, ale na stránkach darkorbitu ho mám vypnutý. Neviete, čo sa s tým dá robiť?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    GodySK bohužel o ničem dalším, co by blokovalo reklamy kromě adblocku nevím. Můžeš zkusit projít doplňky v prohlížeči zda tam nemáš nějaký další co by blokoval reklamy.
    Jinak je také možné že video pouze není dostupné, nemusí být totiž pořád a na všech serverech.
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky mám stejnej problém, asi měsíc co se mi kino vytratilo :cool:
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    GodySK - keby si si precital diskusiu ohladne skylabu a netvoril duplicitu,tak by si sa docital,ze to nie je nic prekvapive a videa su dostupne len obcas.Ked nie su ziadne k dispozicii,tak treba pockat,mozno dalsi den budu nejake k dispozicii a mozno o mesiac.

    Diskuze k tématu: FAQ - Skylab
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nejspíš je to prohlížečem, v mozile mi teď delší dobou kino nejde a v opeře mi naskočilo - otázky k anotaci.
    Dnes bylo po dlouhé době i v mozile, tak je to o náhodě.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/16
  6. Zafod

    Zafod User

    *Firefox1* je potřeba číst, není to o náhodě, je to o dostupnosti videí.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  7. GodySK

    GodySK User

    Tak neviem, ako som napísal, v škole mi to išlo, dokonca aj na začiatku keď som sa prihlásil, tak mi napísalo, že dostanem 100U za dopozeranie videa, ale na mojom PC mi to naskočí niekedy tiež, ale čierne pozadie, ako vždy, a potom sa to samo vypne, takže asi bude chyba na mojej strane... Nemohlo by to byť nejakým aktivovaním reklamných okien? Keď kliknem v skylabe na kino, tak hore v tom okne to píše.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/16
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    GodySK no počkej, 100 Uridia dostaneš za shlédnutí reklamy při prvním denním přihlášení na účet, o tom máš i záznam v deníku. Videa ve Skylabu zkracují čas transportu surovin nebo výstavby modulů o 45 minut, ale zde je to o tom zda je v daný moment reklama dostupná.
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Zafod ale jo souhlasím, měl jsem na mysli tu náhodu trefit se do té doby kdy jsou videa dostupná ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.