Klan a kredyty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ╚═╗BUMBALEK╔═╝, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj ,tak bych se chtěl zeptat : když si udělám klan jen pro mě a dám si danně 5 % a našetřím si např. 1 miliardu a pak si to steho klanu pošlu na ůčet ty kredyty , tak stane se něco že bych měl bloklej ůčet , nebo tak něco ?
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Pokud tím myslíš, že si do toho klanu nastrkáš své lodě, na kterých budeš vydělávat Kr. třeba přes skylab. Tak to v pořádku není, může to být považováno za pushing.
     
  3. ne jako já jen svůj 1 ůčet kterej mám prosté já žádnej skylab s dalšíma ůčtama to ne takovej... nejsu jen prostě jen svůj ůčet co mám
    1 jedinej člen v klanu nikdo jinej žádnej jinej ůčet to by už nebyl jen 1 člen
     
    Naposledy upraveno: 9/3/14
  4. Zafod

    Zafod User

    A proč to budeš dělat? To postrádá jakoukoliv logiku. Pokud vyplácíš Kr. z klanové pokladny, tak přijdeš o 10%.
     
  5. to mě jen tak napadlo , a hlavně následky jestli by zato bylo něco např. ban
     
  6. Zafod

    Zafod User

    A proč by za to měl být nějaký postih, nic špatného by jsi tím nedělal, jen to nemá logiku.

    Btw: smaž si ten multipost.
     
  7. aha díky a jakej multipost ? :) sry ale nevým co to je nejsu v tom tak dobrej :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

  9. Zafe logiku tu nehledej,ale ja to taky tak mam nastavene. Mam to takove soukrome sporeni. A nikdy zadny postich tak muze byt kolega vklidu.
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Já jen že se to nevyplácí. Pokud je máš přímo na účtu, nemůžeš o ně nijak přijít, ale při výplatě z klanu 10% propadá systému. Při větší sumě, už je to pěkný kopec kréda.
     
  11. tak ono to není špatný nápad udělat si takovou "pokladničku" :D aspoň tě to nenudí to utratit, škoda toho 10% propadu systému
     
  12. to je jo 10% je moc no když se posílá tam milarda :) např.
     
  13. Ale zase si tam sporim a neutratim vsechno na aukci. je to takova zaloha kdyby treba ruply irisy a tak.
     
  14. tak je to záloha ale zase ze 1 miliardy - 10 % = 100 mega to je celkem dost
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Tiež to tak na kreditovom účte robím, ako pokladnica fajn. Samozrejme človek musí počítať s 10% ale osobne to neriešim.

    Takže nie, žiadny postih za toto nie je predsa v pravidlách nie je nikde napísané, že nemôže byť veliteľ klanu jediným členom klanu a súčasne šetriť v kase.

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  16. jj děkuju vám všem za info :)

    ---------------------

    jako já v klanu jsem daně tam nejsou :) ale tak mě napadlo :) jen ten postich .. ale proč jde 10 % systému ? :) proč ne jen 5% třeba ? :)
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože si to tak nastavilo BP a je to tak odjakživa.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.