Klan [N7◢] ALLIANCE SPECIAL FORCES-Training program (CZ2 VRU) hledá nové členy !

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem →XxX-Raytrix-XxX←, 26/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Milí hráči, hráčky, klan N7 na serveru CZ2 hledá nové členy ! můžeš být jedním z nás.

    Server: Česko 2

    Firma: VRU

    Podmínky pro přijetí: Hráči musí být aktivní, mít level aspoň 15, minimálně pár letounů iris a full LF-3 v lodi.

    Členů: zatím 26/50

    Náš klan je v žebříčku na 19. příčce

    Jsme klan věrný firmě VRU za každých okolností. Tedy pokud to není nutné nenapadáme členy naší firmy. Jsme klan s komplexy to znamená že každou křivdu spáchanou na našeho člena řešíme bezpodmínečně válkou oko za oko zub za zub.
    Na 5-3 je přísně zakázáno střílet pokud nejde o obranu.
    Jako klan se zůčastňujeme akcí typu space ball, crazy cubikon atd.
    Neaktivita člena se trestá ukončením působení člena v klanu ze strany vedení klanu.


    Moc se těšíme ;):D:p
     
    Naposledy upraveno: 2/3/16
  2. sef

    sef User

    aku mate percentualnu dan
     
  3. Daně nevybíráme
     
  4. Ahoj osobne som vás ešte ani na jednej akcii spaceball za posledné 3 týždne nevidel, a ak aj tak ste hneď zmizli lebo sme vás pukli na koľko máme war. Rozhodne by som váš klan nováčikom neodporúčal lebo war s dosť veľkým klanom ako je TNT (tam som ja) Nieje vhodný pre nováčikov. Keď už hráčom čo majú nejakú výbavu a chcú bojovať ale tu kludne môžu isť rovno k nám (TNT - VRU dinamite) alebo iným velkým klanom ktoré majú wary. Netvrdím že váš klan je zlý nakoľko som tam nebol ale osobne by som takýto klan neodporúčal :)
     
  5. ahoj mel bych zajem vstoupit k vam do klanu mam ful lf3 goliath,spearhead,aegis,citadel
     
  6. svi1

    svi1 User