Klan (vyplatit)

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem ◄▓AnhilatoR▓►, 24/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobrý den, byl by nějaký klan ochotný (který má přebytek kreditů) mi vyplatit na full iris?
    Když tak mi napište do zpráv můžu klidně i něco vyměnit :)
     
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Tak ti přeju hodně štěstí s hledáním takového klanu. Klan není o tom vybrat ho a nic mu nedat. Klan je o spolupráci hráčů, o komunitě. Neznám klan, kde berou hráče s nataženou rukou. Možná nějaký oranžový nebo rudý, ale nebudu zabíhat do politiky.

    Navíc jsou určená pravidla pro vyplácení kreditů z klanové pokladny. I když do nějakého klanu vstoupíš, první týden můžeš dostat max. 5 mg, každý další se to navyšuje o 10mg.

    Závěrem, nenapsal jsi ani server, na kterým hraješ.

    To je fakt bída.
     
    peza50 tohle ocenil(a).
  3. Sry server CZ3 byval jsem ve 4 klanech vzdy jsem pomahal, vzdy jsem byl ochotnej jim hodiny pomahat ale jak mi tuhle namahu vratili?
    Vzdy vyhazov tehdy kdy mi vycerpaly vsechny kredity s poznamkou rozpoutavani zbytecnych waru atd. well done.
    Nick : ŔΘÇKކΛŔ♦ŁΣĢΣΠÐ
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Když tak mi napište do zpráv můžu klidně i něco vyměnit-spíš by mě zajímala ta výměna!
     
  5. myslím že klan je o spolupráci, najdi si klan a ak si budete sedieť ako ludia hráči ti pomôžu na irisi zarobiť, a nebudeš potrebovať ani ich kredity, to už zaleži na klane.. ale kde su tie časy ked sme sa drvily a dražili za 350 mio irisi a nič ??.. a teraz každý len chce klan a rýchlo rýchlo pomoc.. spolupráca a až potom ovocie .. môj názor :)
     
  6. sef

    sef User

    anhilator a drift1 som ochotny vam pomoct