Klan War - server CZ2/GE2/CZ3/CZ1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 19/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Krásný velký pátek,

    prosím Vás rád bych kdyby jste prověřili všechny hráče s klanu War.
    Jedná se o první klan na serveru.
    Momentálně sleduji asi po další čas (co jsem online), že mě neustále naklikávají něčím co tu nepatří (tzv. naklikávačkou)
    Jsem si jistý na 1000 % o tomto.
    Mnoho hráčů mi to potrvdilo.

    Jedná se o to že je nevidím na minimapě, ale začíná střelba uplně mimo obrazovku.


    Stalo se mi to cubikonech, kdy jsem letel v masku pod asi 100 prodegity tím, že jsem letel mimo mě.
    Přesto, že není možné začla střelba uplně mimo mapu.
    To samé ted akce na 1-5 uplně mimo mapu na mě začínají střílet.
    Taktéž se mi stalo na pvp při sběru boxu.
    Najednou uplně mimo na mě začli dopadat rakety.

    prosím o prověření

    Příkladový obrázek. tu lod nevidím, střelba začíná mimo mapu.
    Nemám možnost použít nic.

    [​IMG]




    Jedná se o toto

    [​IMG]

    prosím chtěl bych Vám popřát pěkné Velikonoce ješte jinak.

    PS. jo nejsou to oni jenom, ale u těch to vím na 2000 %.
    Včera mi jeden hráč psal. Že šli sundávat základnu a že takový náklik v životě nezažil.
    Jedná se dobré hráče s kterými chodím low. Jsou silní a když je to nefér boj tak jak na to.

    Byl bych rád aspon o prověření všech..a udělení postihu..třeba odečet BZ když nen ban.

    Sundávaní mi nevadí vůbec proto tu nejsem rozhodně. Je vím, že tam mají víc než je ve hře povoleno. Ne li zakázano ve VOP

    Ve VOP se píše:
    1.2.8. Používání programů, které vytvářejí nadměrné přetížení serveru je přísně zakázáno, stejně jako používání jakéhokoli softwaru, který by měl vliv na běžné hraní her, zvláště programů pro systémové nebo automatické ovládání her nebo jednotlivých herních funkcí (boty, makra, atd.), Jakákoli reprodukce, analýza nebo změna her, herních prvků nebo obsahů, které jsou poskytovány v rámci služeb, je zakázána.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/19
  2. Irondrobe

    Irondrobe User

    no cau v tom mas pravdu že použivaji nepovaleno veci i ja si toho vzumnul ale tady stym nic neudelaji musel bys jsi na každeho hrače udelat 1 hodinove video a poslat to na potporu a teprve oni to proveři a udeluji but ban a nebo je nechaji byt kdo vi ..... ale tady s tym nic neudelaji a jo mimochoden neni to jen klan war ale jsou to všechny top 4 klany na tym serveru jinak si užij hru s naklikavačema nic jineho ti doporučit nemužu
     
  3. Korben

    Korben User

    Irondrobe a podporu bude zbytočne písať. V tom si musí urobiť poriadok priamo BP.

    •ŞĦΘCK▪, Úplne zbytočne tu vytváraš takéto témy. Je tu téma k boterom, tak píš tam.

    Uzavreté
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.