Klan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥♦****ryaqaza****♦♥, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám problém když chci vyhledavat klany nejde to. Upřesnění dam informace kliknu na řadej napišu existujici klan a nic to nedela psal sem na podporu použil clenaer vše promazal a nic nepomohlo mužete mi skusit pomoci vy nebo je to nějak a chyba ve hře ??
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak podľa najnovších informácii to asi nefunguje, máme to nachystané na nahlásenie.
     
  3. Díky Korben :) až se s tim něco bude delat mužeš mě informovat.Diky
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Tak jak to vypada dělaj s tím něco?
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak to teda nevieme. Skúsil by som im zavolať , ale niekto mi prestrihol kábel na wifi.:D
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Vždyť zde máš jasnou odpověď:
    Myslím že to už ani opravovat nebudou, jelikož se připravuje update této stránky.



    Btw: Korbe u nás už máme telefony bez kabelu, k vám to ještě nedorazilo? :D
     
  8. Odkedy je potreba ku telefónu kábel, ešte k tomu na wifi? :D
    Buď telefón s káblom, alebo kábel na wifi
     
  9. Zafod

    Zafod User

    mad.maxik™ no já nevím, ale pevná linka bez kabelu nejede... :D
     
  10. Korben

    Korben User

    mad.maxik™Je to potreba od vtedy ,ako bol Husák z Masarikom na obede , po vyšetrení pľúc na patológii , presne v tom čase keď Korben so Zafodom ležali v januári (leden) pod rozkvitnutou čerešňou na ktorej práve dozrievali jablká , ktorých hnedá škrupina sa trblietala na slnku, keď v šere hviezd , zahúkala sova a rýchlim cvalom sa rútila hore kopcom až do tmy jasného dňa. :D

    Dosť bolo OT a zatiaľ viac informácii nemáme.
     
  11. Zafod ja vím ale tahle věc je celkem potřebna a nefunguje měli by to co nejrychlej spravit takhle nam posilaj klany spojka pakty nevim co to je za firmu a o klanu nemužu zistit vubec nic no tedy pokud někdo je na chatu tak se nějak domluvime ale to je jen v malo připadech proto se chodim ptat
     
  12. Zafod

    Zafod User

    Tak na to jdi ručně, přes seznam klanů, to zatím jde ;).
     
  13. Logan

    Logan User

    ♥♦****ryaqaza****♦♥ povodna otazka bola zodpovedana az nieco bude opravene dozviete sa to v oficialnych oznamoch ak nam to bude z BP zdelene

    Temu si dovolim uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.