Klan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ma-fra, 2/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ma-fra

    Ma-fra User

    Zdravím, chtěl jsem se zeptat, kdysi jsme měli v klanu hráče který byl náčelníkem, ale zabanovali ho, ted v klanu není náčelník, co s tím mužu udělat aby zase někdo z nás byl? děkuji (bjej) ChupaChups
     
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    S tym neurobis nic , ak dostal velitel ban , jeho funkciu nemoze nik prebrat . Jedina moznost je vsetci odist a zalozit novy klan v ktorom budete zasa spolu .
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Podle mě jde náčelníka po dlouhé době neaktivity sesadit, alespoň to nějak jde ;) Např v minulém klanu byl náčelník po 4 týdnech neaktivity bez hodnosti ;)
    Takto to šlo před určitou dobou, nevím, zda-li to jde i dnes... Ale zkus počkat. Jinak ten kdo ho sesadí dostane náčelníka, ale nemůže to každý...
     
  4. Korben

    Korben User

    jisap123 Neišlo a ani to nejde. To že je bez hodnosti, neznamená, že stratí status náčelníka klanu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jisap123

    jisap123 User

    Myslím klanovou hodnost
    Jak je to pak ale možné, že když náčelník byl 4 týdny neaktivní, najednou neměl žádnou hodnost (klanovou - funkci). Přitom náčelníka nikomu nedával, když byl i nadále neaktivní?
     
  6. Korben

    Korben User

    Ale to neznamená že klanová hodnosť prejde na iného hráča.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. jisap123

    jisap123 User

    Trochu nevím co tím chceš říct, prostě bylo to tak, že náčelník (bývalý) měl hvězdičku... a najednou ze dne na den byl náčelníkem někdo úplně jiný, bývalý náčelník neměl žádnou hodnost (klanovou) a hvězdičku měl pořád (takže bývalý náčelník to zřejmě sám nepředal). Tedy jak je to možné?
     
  8. Korben

    Korben User

    Pokiaľ náčelník klanu, nepredá hodnosť náčelníka niekomu inému, tak hodnosť sa sama na iného hráča neprenesie, ani keď je náčelník dlhodobo neprítomný a ani ak dostane ban.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. jisap123

    jisap123 User

    Takto: Když má někdo 4 týdenní neaktivitu, stává se "neaktivním" a když se na účet přihlásí, "neaktivní" stav mu zmizí. Tudíž jak by mohl přenést hodnost náčelníka na někoho jiného, když mu ten "neaktivní" stav zůstal?
    Příkladem je klan [VRUM] Venus Resources Unlimited Masters -> Kamarád se nedávno přihlásil a už nebyl náčelník. Nyní je tam leader nějaký ☻♥☺!!Enter!!☺♥☻ a potom se klan skoro celý rozpadl. Proč by to dělal? Navíc jak by to udělat mohl, když na ten účet ani nevlezl a byl dlouho neaktivní.
     
  10. Korben

    Korben User

    Takých textov, "kamarát mi povedal" som tu čítal už viac ako dosť. Ktovie čo ten kamarát robil. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jisap123

    jisap123 User

    Kamarád nepovídal, kamarád dělal ;) A to co říkám je opravdu to, co on udělal (resp. neudělal nic).
     
  12. Korben

    Korben User

    jisap123 Tu neplatí žiadný kamarát a ani dohady. Tu treba všetko doložiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. jisap123

    jisap123 User

    Dobře, tak si ten klan najdi a uvidíš (nevím jaké máte možnosti).
     
  14. Korben

    Korben User

    Neviem prečo by som ja mal niečo hľadať. Ty si tu niečo napísal, tak mi sem vlož dôkaz.

    Edit: našiel som si jeden klan a jeho veliteľ je 2 mesiace neaktívny a predstav si že je stále veliteľ. Klan má momentálne 12 členov.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jisap123

    jisap123 User

    Říkám, že nevím jak se to stalo, každopádně nehodlám se tu o tom dohadovat. Důkaz o tom nemám.
     
  16. Korben

    Korben User

    V tom prípade netvrď to, na čo nemáš dôkaz , inak sú také informácie zavádzajúce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Sentiero

    Sentiero User

    jisap123 Třeba ti kamarád neřekl všechno...Hodnost náčelníka opravdu nejde nijak přenést. Třeba náš náčelník bývá neaktivní pravidelně a je náčelníkem pořád ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. jisap123

    jisap123 User

    Co máte s tím "říkal" ? Hrávali jsme spolu a nemusel mi nic říkat. Bohužel na to důkazy nemám, jelikož kamaráda asi opravdu nenapadlo vyfotit si to, osobně mě by to také nenapadlo.
    Jako možné to je, já si jen za tím svým stát nesmím, kvůli tomu, že k tomu nemám nic, co by to dokázalo...
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 To netvrdime, len nikdy som o nicom takom nepocul... Poznam klany s podobnym problemom a museli proste zalozit novy klan lebo velitel bol bud bloknuty alebo neaktivny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. jisap123

    jisap123 User

    Teď nevím, na co z mého příspěvku reaguješ?
    Jako říkám, důkazy k tomu nemám tak asi není co řešit...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.