Chyby klávesové zkratky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vasil35, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vasil35

    Vasil35 User

    ahoj, nevím zda je to hlášené. Bavil jsem se s několika lidmi na cz2 o klávesových zkratkách. Hodně z nich mi potvrdilo že klávesovky které se týkají zapnutí peta na 90% nefungují.
    Nepomohla ani změna zkratky a ani jejich resetování. Poradíte prosím? Děkuji
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Som to práve vyskúšal a všetko mi ide úplne vporiadku. Nevidím nikde problém, nikto nič nehlásil, nikto nikdy nič nespomenul si prvý čo o tom hovorí.

    Nemáš náhodou v nastaveniach nastavené na tlačítko aj niečo iné alebo nemáš niečo s klávesnicou?

    Zapínanie PETa mám a A a ide mi to.
    Obranný mod mám na S a ide mi to taktiež.

    Ani raz sa mi nestalo, že by sa mi PET neotvoril.

    PS: zaplatíš mi Palivo, ktoré som minul pri zapínani a vypínani :D
     
  3. Vasil35

    Vasil35 User

    Jessie dík a palivo zaplatím :D Dělá i i Painovi . i on zkoušel vše možné a nic, občas se zapne ale většinou ne. A zapínám a vypínám, vypnout jde ale pak už ho s A nezapnu ale ochranej i oprava HP v lodi fungují. jen to zapínání zlobí :( ten můj pet je vůbec divnej. předtím mi sundaval lidi z firmy ve skup a lidi z klanu a ted tohle. :D
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Považujem teda za vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.